Stáhněte si nový launcher z připravovaného tabletu Nokia

0

Nokia včera v dopoledních hodinách představila svůj vůbec první tablet s operačním systémem Android. Ten je zastoupen nejnovější verzí 5.0 Lollipop a ani po hardwarové a designové stránce nejde o zanedbatelné zařízení. Krom nového hardwaru jsme se však také dočkali upraveného prostředí, jež se skrývá pod názvem Z Launcher.

z-launcher-hand-2

Pokud právě zažíváte deja vu, vyvedu vás z omylu. O něčem takovém jsme slyšeli už na konci června, kdy jste si v rámci beta programu mohli nové prostředí od Nokie vyzkoušet. Od včerejška je launcher krom oficiálních stránek dostupný i v Google Play, odkud jej mohou stáhnout prakticky všichni zájemci a testeři.

Z Launcher Beta

Prostředí je svým způsobem netradiční a sází primárně na vysokou míru personalizace. To se bude odvíjet od denní doby, místa přítomnosti nebo právě aktivních notifikací. Pokud se vám včera představený tablet zalíbil a to stejné si myslíte i o prostředí, určitě neváhejte a vyzkoušejte jej na svém smartphonu. Je k dispozici zdarma a pokud mu nepřijdete na chuť, zkrátka jej jen odinstalujete.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: pocketnow

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here