Stáhněte si Google Music 4.0.1 z Androidu Ice Cream Sandwich

11

Geek Vundotra, který pracuje u amerického operátora Verizon, „zapomněl“ v jednom americkém baru svůj telefon. Na tom by nebylo nic zajímavého, kdyby nešlo o dlouho očekávaný Nexus Prime. Naštěstí se telefon dostal do dobrých rukou a my si tak můžeme stáhnout některé úplně nové aplikace od Googlu, které bude mít Nexus Prime a každý další telefon s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich.

Jednou z nich je aplikace Google Music ve verzi 4.0.1. Ta přináší vylepšené uživatelské rozhraní, které ale neztratilo nic na své čistotě a přehlednosti. Změněno bylo také samotné okno přehrávání, které obsahuje méně rušivá tlačítka. Po kliknutí na obrázek alba se zobrazí několik dalších tlačítek, například palce nahoru a dolu pro hodnocení skladby. Za zmínku stojí tlačítko hledání v horní části nahrazující fyzické tlačítko se stejnou funkcí, které Nexus Prime mít nebude.

I když je služba Google Music Beta dostupná jen v USA, není problémem ani pro české uživatele se do ní zaregistrovat. Stačí jen získat pozvánku a pro první registraci použít americký proxy server. APK soubor Google Music 4.0.1 si můžete stáhnout zde. Instalace probíhá běžným způsobem, jako u jakékoliv jiné aplikace. Pokud ale máte v telefonu starší verzi Google Music, odinstalujte jí před instalací nejnovější verze. (Pokud budete mít po spuštění problém se synchronizací vaší hudby, přejděte v menu telefonu do Nastavení > Aplikace > Správa aplikací a u aplikace Music vymažte data.)

zdroj: androidpolice

11 KOMENTÁŘE

  1. Tak jsem to také testl..no, nic moc. V současnosti jsem na MIUI romce a ta má snad nejlepší přehravač, co jsem kdy měl. Takže já tenhle google player mažu 🙂

  2. Ahoj na LG Optimus One funguje super!Oproti původní aplikaci mi přijde super,
    svým stylem kopíruje nový Market asi se google app budou odvíjet tímto směrem.

  3. Akorát zmizelo veškerý nastavení 🙁 Nemůžu si ani přepnout na hudbu, kterou mám online, mám tam jen přístupnou, tedy již staženou s Music 3.0.x…

  4. Na Huawei Ideos X5 se sice stáhne a naunstaluje, avšak v mobilu není a k nalezení taky ne. Avšak po nainstalování se mi otevřela a nadšený jsem zrovna moc nebyl.

  5. Možná triviální dotaz, ale jak si smažu trojkovou verzi z ASUS transformer? Asi ji mám nainstalovanou od výrobce, tablet nemám rootnutý … Odinstalování se mi nenabízí, nová verze přes starou nejde … a stará nezobrazuje obsah online.
    Dík za radu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here