Stáhněte si Google+ 2.0 z Androidu Ice Cream Sandwich

5

Geek Vundotra, který pracuje u amerického operátora Verizon, „zapomněl“ v jednom americkém baru svůj telefon. Na tom by nebylo nic zajímavého, kdyby nešlo o dlouho očekávaný Nexus Prime. Naštěstí se telefon dostal do dobrých rukou a my si tak můžeme stáhnout některé úplně nové aplikace od Googlu, které bude mít Nexus Prime a každý další telefon s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich.

Jednou z nich je aplikace Google+ ve verzi 2.0, která nabízí hlavně novinky ve vzhledu uživatelského rozhraní. Zajímavostí je další přejmenování funkce zpráv. Nejprve se jmenovala Huddle, poté se změnila na Messenger a v této poslední verzi dostala název Chord (v překladu struna, akord). Na hlavní stránce si kromě toho určitě všimnete také přesunutí upozornění z dolní lišty do ikony v horní části. Další změny jsou spíše kosmetické: změny barev a přesunutí některých prvků. Největších změn se nejspíš dočkala stránka s přehledem kruhů a stránka s fotografiemi.

Pokud budete novou verzi 2.0 používat na mobilním telefonu, možná si všimnete chybějícího widgetu. Vzhledem k tomu, že může jít pouze o testovací verzi aplikace, můžeme očekávat, že bude tato funkce vrácena zpět. Naopak pokud máte tablet s Honeycombem, budete widgetem potěšeni. Ten totiž nabízí mnoho možností přizpůsobení.

Pokud se vám Google+ 2.0 zalíbil, můžete si APK této aplikace stáhnout zde. Instalace probíhá stejně jako u jiných aplikací.

zdroj: androidpolice

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here