SpeedCube Timer – jak rychlí opravdu jste?

0

Nedávno jsme tu měli článek o Rubikových kostkách a dnes se podíváme na aplikaci, která Vám pomůže změřit čas za který ji složíte. A ono nemusí jít jen o Rubikovku, tato aplikace se dá v klidu použít na jakékoliv rychlé měření.

Vše je podřízeno jednoduchosti stačí ji zapnout, zmáčknout tlačítko start a poté dotykem na jakékoliv místo spustit časomíru. O jejím zahájení Vás informuje vibrační odezva a také se změní pozadí pod textem na zelenou barvu. Zastavení času je stejné jednoduché, stačí se kamkoliv dotknout displeje, zde bych však zdůraznil opatrnost, jelikož dalším dotykem časomíru resetujete a znovu spustíte. Zpátky do nabídek se poté vrátíte jak jinak, než pomocí tlačítka zpět.

SpeedCubeTimer - kostek je na výběr poměrně dost

Aplikace samozřejmě poskytuje bohatou historii s možností exportu do formátu .cvs a mazání určitých položek bez nutnosti externí editace. Nechybí ani zobrazení světových rekordu nebo průměrů všeho druhu. Také je zde opravdu veliký výběr různých typů kostek, díky kterému si myslím, že ani velkým nadšencům nebude nic chybět. Samozřejmé je, že ke každému typu Rubikovky se časová historie započítává zvlášť.

SpeedCube Timer - jsem rychlej co? SpeedCubeTimer - možnost mazání jednotlivých záznamů přímo z aplikace

Pro někoho zajímavá může být generování náhodného zamíchání kostky, upřímně si to v praxi nedokáži představit, ale pokud někoho baví první kostku podle náhodného vzoru vygenerovaného aplikací zamíchat a poté ji také složit, tak proč ne.

SpeedCube Timer - klasická kostka SpeedCubeTimer - měříme čas Rubikově kost... ehm?

Celkově se jedná o velmi komplexní aplikaci, která může v neprofesionálních podmínkách nahradit i speciální podložky určené pro měření času při skládání.

Velikost: 2,2MB
App2SD: Ne
Verze androida: 1,5+

QR Kód SpeedCube Timer
Zdarma

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here