Snaptastic – zkrášlete fotografie přímo v telefonu

1

Určitě jste si již někdy říkali, že by bylo dobré zvládnout základní úpravy fotografií jako změnu saturace, jasu nebo nějaký jednoduchý ořez rovnou z pohodlí telefonu. A právě na tyto drobné úpravy je dnešní aplikace jako dělaná.

Jak jsem již řekl v úvodu, Snaptastic je aplikace určená pouze pro základní úpravy, na druhou stranu na ty je dělaná opravdu dobře a zvládnete je s ní za pár desítek sekund.

Ihned po zapnutí se Vás aplikace zeptá, zda použít obrázek z galerie, vyfotit nový či pokračovat v naposledy rozdělaném projektu. Po zvolení se Vám již zobrazí náhled fotografie a pod ním v dolní polovině obrazovky velké skrolovací menu s možnostmi úprav a lištou s tlačítkem pro uložení (pozor, nepřepisuje původní obraz, ale ukládá do nového alba Snaptastic), použití přednastavených úprav a nakonec sdílení.

Samotné volby úprav jsou poté přehledně roztříděny do 3 kategorií, konkrétně do Modify, ve které naleznete nástroje jako ořez, rámeček a otočení, Adjustments s možnostmi změny kontrastu, světlosti, úrovně bílé a černé, a nakonec Colour Adj. s volbou barevného stylu, sytosti a teplosti barev. Veškeré úpravy probíhají pomocí jednoduchého posuvníku, přičemž změny vidíte v reálném čase přímo na obrázku.

Pokud byste náhodou potřebovali náhled trochu více z blízka, tak není problém. Zaprvé jde menu s volbami skrýt tlačítkem „menu“, čímž získáte celou volnou obrazovku a navíc náhled podporuje přibližovací gesto pinch-to-zoom.

Samozřejmě nechybí ani nastavení, kde můžete zvolit úroveň komprese, defaultní větu pro sdílení, automatické zavírání aplikace po uložení a odeslání obrázku a další podobné věci.

Jedinou drobnou nevýhodou je trochu vyšší cena, konkrétně 71,13 Kč. Na druhou stranu je na marketu i lite verze, které chybí pouze možnost uložení vlastních automatických úprav, použití rámečků a dalších pár skoro nepodstatných drobnosti


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here