SmartSilence – nastavte si pravidelné ztlumení telefonu

1

smartSilence

Aplikací nějakým způsobem vylepšujících práci se zvukem, převážně pak jeho ztlumováním, existuje na Google Play nespočet. Vedle klasických komplexních utilit na správu profilů, jako je třeba stále úžasná Llama (naše recenze), jsou k nalezení i menší pouze na hlasitost zaměřené prográmky, kupříkladu na jednorázové akce naprosto ideální Shush Ringer Restorer (také naše recenze). A právě někde mezi těmito dvěma kategoriemi je dnešní aplikace Smart Silence.

Na jednu stranu sice nabízí více možností, než jen jednorázové nastavení dokdy má být zvuk ztišen, na druhou se ale zaměřuje pouze na hlasitost a tak neotravuje uživatele s další horou možností, které nikdy nevyužije. Konkrétně nabízí nastavení tichých hodin v rámci týdenního rozvrhu, obdobně jako třeba naprostá většina opakovaných budíků.

Jednotlivých rozvrhů můžete mít navíc více a lze je z výchozí obrazovky rychle vypínat / zapínat, nic tak nebrání tomu mít jeden každodenní pro ztišení telefonu na noc, druhý, nastavený pouze na dny pracovního týdne, pro školu a tak dále. V rámci každého plánu lze ještě určit, zda bude telefon v dané době úplně zticha nebo jestli budou zapnuté vibrace.

V případě, že si připlatíte za Pro verzi, která aktuálně stojí 50 korun českých, tak navíc získáte možnost vytvářet jednorázová ztišení, která se pro proběhnutí automaticky smažou, a nastavení 24 hodinového formátu času.

Suma sumárum, Smart Silence je nadmíru jednoduchá aplikace, která rozhodně dobře poslouží komukoliv, kdo hledá nástroj na ztišení telefonu přes noc nebo v době školy či práce. Na nic složitějšího ale nepostačí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

smartScilence smartScilence_1 smartScilence_3

Via & další informace: XDA forum

1 komentář

  1. Phone Schedule používám já, a nejen na zvuk, ale i wifi. Má mnoho možností co a kdy udělat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here