Slevové agregátory pro Android

3

Slevové servery si podmaňují Česko, rostou jako houby po dešti. Abyste se neztratili ve zněti nabídek, vznikají různé agregátory slevových serverů, které myslí i na uživatele mobilních služeb. Agregátory vyvinuly zjednodušené aplikace pro Android s aktuálními nabídkami slev.

Zlaté slevy

Aplikace agregátoru, který naleznete na  www.zlateslevy.cz  nabízí možnost třídění slev podle města a zaměření.

Zlate Slevy uvodní stránka Zlate Slevy výpis slev


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Slevoid – hromadné slevy

Slevoid je mobilní vyhledávač hromadných slev agregátoru,  který sídli na adrese www.slevin.cz. Slevoid podporuje multi-filtrování podle města, druhu a poskytovatele.

slevoid slevoid


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Slevolapka

Aplikace Slevolapka byla vytvořena Petrem Nohejlem, jako slevový agregátor čistě pro Android. Webový agregátor by jste hledali marně. Tato aplikace umožňuje nastavit klíčová slova slev, o které máte zájem, nastavit vaše město, slevové portály pro které chcete získávat upozornění a čas, kdy vám bude upozornění každý den chodit. Nastavení lze libovolně měnit, případně lze upozornění kdykoliv vypnout.

Slevolapka Slevolapka


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ROBOX

ROBOX je stejnojmenná aplikace webového agregátoru, který najdete na www.robox.cz.  Aplikace podporuje zobrazení slev jak v Česku, tak i na Slovensku. Aplikace je propojena s webovým klientem verzi, to co si prohlédnete v mobilu Vám webová verze už zobrazí jako přečtené.

robox robox


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

[poll id=“13″]

3 KOMENTÁŘE

  1. Aplikace slevomat nabízí pouze aktuální nabídku ze Slevomatu – nejedná se o agregátor slev. Z tohoto důvodu nebyla tato aplikace zařazena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here