Sledujte sportovní zprávy a přenosy z fotbalové ligy živě v Androidu

0

 2014-08-01 05.05.16 2014-08-01 05.37.09 2014-08-01 05.03.36

Pomocí aplikace iSport.cz můžete ve svém Androidu číst nejnovější sportovní články v přehledném prostředí. Na titulní straně snadno získáte přehled o nejdůležitějších událostech, výsledcích a dění na tuzemské i zahraniční sportovní scéně. Pokud vás už nebaví číst, můžete si prohlédnout fotogalerie či videa z jednotlivých sportovních akcí.

Každý článek i fotogalerii si lze uložit pro pozdější čtení.  Aplikace navíc nabízí unikátní offline režim, jenž Vám umožní stažení všech článků (mimo galerií a videí) pomocí jednoho kliknutí. Vz si pak můžete přečíst jednotlivé články kdekoliv (daná funkce se hodí pro cestování metrem, vlakem či letadlem). v oblastech se slabým signálem. Aplikace navíc nabízí také pohodlný přístup k textovým on-line přenosům z klíčových utkání a sama vás upozorní nejen na začátek zápasu, ale také na klíčové momenty, jako jsou góly nebo červené karty. Upozorňování na on-line přenosy si můžete kdykoliv zapnout a vypnout v sekci Přenosy.

Nově v aplikaci můžete sledovat přímé přenosy všech zápasů z naší nejvyšší fotbalové Synot ligy, jenž by měly být dostupné již od tohoto víkendu (2. kolo). Pokud chcete být neustále informování o sportovním dění, můžete si na plochu svého telefonu umístit widget, ve kterém uvidíte titulky nejaktuálnější zpráv.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here