Sledujte Netflix offline, kdekoliv a kdykoliv

0

Netflix konečně přidal možnost stáhnout televizní seriály nebo filmy a poté je sledovat offline. Tato volba je možná pro vybrané pořady Netflixu, které zahrnují: Orange is the New Black, Stranger Things, The Crown, Narcos a ostatní. Můžete si zatím vybrat jen ze zvolených filmů nebo televizních pořadů.

netflix-downloading-300x533

Jak můžete vidět ze screenshotu výše, uživatelé budou moct vidět, zda se jejich film nebo televizní pořad bude dát stáhnout nebo ne (podle ikonky). Společnost ale slíbila, že bude v následujících měsících přidávat více seriálů k offline shlédnutí. Možnost stáhnutí filmů je zahrnuto v aplikaci a je dostupná jak pro telefony, tak i pro tablety.

netflix-dl-2-1

 

 

Časem na Netflixu uvidíte záložku filmů „Available for Download“, které budou zahrnovat všechny videa dostupné k offline shlédnutí. Uživatelé si budou moct stáhnout videa v Normální nebo Vysoké kvalitě. Všechen uložený obsah bude přístupný ve složce „My Downloads“. Obsah je uložený lokálně a zatím Netflix neumožnil stažení videa na své vlastní úložiště (SD kartu apod.) .

Tahle funkce bude dostupná na všech aplikacích Netflix, jen u některých zařízení to Android bohužel nepodporuje. Bude to určitě užitečné pro lidi, kteří mají omezené množství dat, ale stále chtějí sledovat videa na cestách nebo v letadle, kde normálně není Wi-Fi.

A to nejlepší, firma nebude zvyšovat poplatky, tudíž cena Netflixu bude pořád stejná.

 

Zdroj

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here