Sledujte MS 2014 v hokeji ve vašem Androidu

0

MS hokej Belorusko

2014 IIHF powered by Škoda

Oficiální aplikace pro letošní mistrovství světa v ledním hokeji. Aplikace se podstatně liší od loňské verze, byla přepracována od základů. Nechybí kompletní statistiky, časový harmonogram turnaje, zpravodajství či možnost sledovat online skóre a statistiky jednotlivých zápasů. Můžete také podpořit naše kluky pomocí tweetů, či jen sledovat ostatní fanoušky ve Fan Zoně. Aplikace byla lokalizována do češtiny. Dále je dostupná v angličtině, ruštině, slovenštině, němčině, lotyštině a švédštině.

2014 IIHF 2 2014 IIHF1 2014 IIHF


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2014 Ice Hockey WM Minsk

Alternativní aplikace pro MS v ledním hokeji 2014 v Minsku. Nabídne kompletní zpravodajství ze šampionátu, včetně podrobných statistiky.  Pouze v angličtině.

 

Ice Hockey2 Ice Hockey Ice Hockey1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

MS v hokeji 2014

Tato aplikace jistě potěší všechny Slováky. Ti mohou díky spolupráci RTVS a Slovak Telecomu sledovat na území Slovenska všechny živě přímé přenosy reprezentace na smartphonech či tabletech s Androidem.

MS v hokeji 2014_1 MS v hokeji 20141 MS v hokeji 2014


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ČT Sport

V oficiální aplikaci ČT Sport naleznetedenně v sekci hokej nejnovější informace s aktuálního mistrovství v ledním hokeji. Dále máte možnost sledovat online v mobilu aktuálně vysílané zápasy nejen českého týmu.

ČT4 ČT4 ČT4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

sledovanitv.cz

S aplikací sledovanitv.cz můžete ve svém mobilu sledovat jakoukoliv ze základních českých televizních stanic. Platí pouze pro klienty připojené k internetu přes síť některého z partnerských providerů.

sledovaniTV sledovaniTV sledovaniTV


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here