SIM Card Manager – jednoduchý nástroj od českého vývojáře

0

Český vývojář Filip Rachůnek vydal před nedávnem novou aplikaci pro Android s názvem SIM Card Manager. Tato jednoduchá aplikace o velikosti pouhých 50 kB dokáže zobrazit mnoho užitečných informací o vašem telefonu a SIM kartě.

Po spuštění aplikace se načte jednoduché, ale přehledné uživatelské rozhraní. SIM Card Manager je rozdělen do čtyř záložek, ve kterých dostupné základní informace o telefonu a SIM kartě, kontakty uložené na SIM kartě, kontakty uložené v telefonu a kontakty z vašeho Google účtu. Dlouhým kliknutím na řádek můžete zvolit další možnosti, jako například kopírování textu do schránky nebo sdílení.

V první záložce najdete mnoho užitečných i méně užitečných informací, například typ telefonu (GSM/CDMA), telefonní číslo, IMEI kód zařízení, sériové číslo SIM, kód a název operátora, číslo hlasové pošty a další.

Při našem testování aplikace na HTC Evo 3D bohužel aplikace nenašla žádné kontakty v telefonu ani na SIM kartě. Tento i jiné potíže zaznamenávají i další uživatelé, vývojář však neustále pracuje na vylepšování aplikace.

SIM Card Manager si můžete zcela zdarma a bez reklam stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here