Silvestrovské aplikace

0

Nový Rok Odpočítávání LWP

Mějte neustále přehled o čase, který zbývá do konce roku přímo na displeji Vašeho tabletu či smartphonu. Stačí si nainstalovat živou tapetu, která Vám zobrazí odpočet hodin a minut, které zbývají do konce roku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Taxi Guide

Aplikace Taxi Guide vám pomůže najít a objednat nejlevnější taxi v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci a Bratislavě. Aplikace Vám vyhledá a spočítá cenu jízdy pro všechny taxislužby a následně je seřadí od nejlevnější. Můžete tak ušetřit při cestě domů z oslav.

 Taxi Guide Taxi Guide1 Taxi Guide2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Alkohol kalkulačka

Tato aplikace přijde jistě vhod všem co se chystají na silvestrovskou párty autoem. Po spuštění se vás kalkulačka zeptá na pohlaví a hmotnost. Poté už se dostanete na obrazovku s přehledem alkoholických nápojů, které můžete vybírat nejen podle popisků, ale také obrázků. Kliknutím na nápoj můžete nastavit jeho obsah alkoholu a objem sklenice. Jako vypitý můžete nápoj označit tak, že jej přetáhnete na časovou osu v dolní části obrazovky.

Jakmile na osu přidáte všechny vypité nápoje, klikněte v horní části na tlačítko „Spočítat“. Zobrazí se přehledný graf, který ukazuje přibližnou hladinu alkoholu ve vaší krvi v závislosti na čase. Nechybí samozřejmě ani informace, kdy budete „zpátky na nule“. V případě požití velkého množství alkoholu dokonce aplikace zobrazí varování o nebezpečí smrti.

 alkohol kalkulacka alkohol kalkulacka1 alkohol kalkulacka2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here