Shush! Ringer Restorer – ztiště telefon jen na určitou dobu

3

Také leckdy potřebujete ztišit telefon jen na určitou dobu a nechce se Vám kvůli tomu nastavovat profily v leckdy až příliš komplexních aplikacích? Zároveň hledáte něco jednoduchého a intuitivního? Tak přesně takovou aplikací je Shush! Ringer Restorer.

Jak jsem již nastínil v úvodu, tato aplikace je určená pro časově omezené ztišení telefonu. Její výhodou je, že po zapnutí se přesune na pozadí a její samotná aktivace probíhá na základě použití klasického ztlumení pomocí hardwarových tlačítek. Jakmile tedy ztlumíte hlasitost zvonění na minimum, vyskočí malé okno s přehledným kruhovým časovačem. Zde si jednoduše navolíte, za jak dlouho chcete obnovit hlasitost (krokování je po 1/4 hodiny) na původní úroveň. Výhodou je také přehledné zobrazení, v kolik přesně hodin daný okamžik nastane.

Pokud byste náhodou chtěli obnovovat na jinou hlasitost, než původní, stačí kliknout na malý trojúhelníček vlevo dole a táhnout doprava/doleva. Pokud z aplikace odejdete bez potvrzení pomocí tlačítka „Shush“ bude zvonění ztišeno na neurčitou dobu.

Žádné klasické nastavení zde nehledejte. Jediné co můžete je změnit barvu všech prvků a zapnout/vypnout oznámení v notifikační liště o čase, kdy se hlasitost znovu obnoví.

Shush_2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Podporované verze Androida: 2.0+
Velikost: 67kB
App2SD: Ne

3 KOMENTÁŘE

  1. Tak tohle je moc užitečná aplikace. Já pořád zapomenu že jsem si v škole stišil telefon a pak večer koukám, že jsem měl 10 nepřijatých hovorů, jenom jsem to neslyšel, protože jsem měl celej den stišený telefon… tohle je moc skvělá aplikace. jistě vyskouším

  2. Já používám aplikaci Shh! auto-silencer . Nastavim v něm časy podle rozvrhu a aplikaci mi sama vypíná a zapíná zvuky…. Fakt super prográmek sice placenej, ale nikdy mě nezklamal.

  3. úplně dokonalá aplikace kterou jsem už dlouho hledala… na htc wildfire jsou jenom tři profily a už mě štvalo že buď telefon ráno neslyšim, protože je ztišený na noc, nebo mě zase zbytečně probudí v noci pokud nevypnu zvonění… takhle je to elegantně vyřešeno! díky za tip!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here