Shazam

3

Stává se Vám občas, že zaslechnete pěknou písničku nebo si nemůžete vzpomenout na jméno skladby či interpreta. V tomto případě Vám pomůže aplikace Shazam, které stačí pouze krátký úryvek skladby a rozpozná jejího interpreta a název.

Návod: Jednoduše stiskněte TAG NOW, počkáte pár vteřin, než se nahraje hudební stopa (mikrofon se snažte mít u zdroje hudby a pokud je to možné snažte se omezit okolní hluk). Nahraná stopa se odešle k vyhodnocení a záhy Vám aplikace ukáže skladbu a jejího autora, podaří-li se detekovat vše správně detekovat. Nalezené skladby se ukládají do seznamu, není potřeba si je poté pamatovat a můžete si je kdykoliv poté připomenout.

Podporované jazyky : English, Japanese, German, French, Dutch, Spanish, Italian, Czech, Latin American Spanish, Polish and Chinese

Stažení: Android Market

Cena: zdarma


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. Aplikace pěkná, ale zdarma je jen 5 tagů za měsíc (navíc se mi zdá, že to bere klouzavě, čili posledních cca 31 dní).
    Doporučuji SoundHound. Ten není omezen, rozpoznal bez potíží songy i v ruchu kanceláře. Ukáže text ke skladbě, dokonce si ji později můžete nechat pro připomenutí i přehrát (krátka ukázka). Navíc údajně rozpozná i zazpívanou skladbu (nemám hudební sluch, tak jsem nezkoušel 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here