SendReducer – Zmenšete velikost a pošlete fotografii jedním kliknutím

0

  

Zatímco velikost fotografií pořízených chytrými mobilními telefony se s nesmyslnou honbou za megapixely zvětšuje nejméně kvadraticky, tak rychlost přenosů, obzvláště těch přes naše milované operátory, přinejlepším stagnuje.

Naštěstí na tento problém existuje poměrně elegantní řešení v podobě aplikace SendReducer. Ta totiž zvládne doslova na jedno kliknutí zmenšit jakýkoliv obrázek na předem nastavené rozlišení a úroveň komprese přímo z menu sdílení.

Ve skutečnosti je aplikace totiž pouze takový můstek. Pro operační systém se tváří jako cíl sdílení obrázků, díky čemuž se integruje do všech sdílecích menu, a ve svém jádru obsahuje pouze algoritmus na zmenšení, kompresy a vyvolání sdílení dodané fotografie. Zjednodušeně řečeno tedy fotku, kterou chcete zmenšit, první nesdílíte do této aplikace a z ní poté do té, skrze kterou chcete fotografii v skutečnosti poslat.

Kromě toho obsahuje aplikace také jednoduché nastavení, ke kterému se dostanete klasickým zapnutím přes ikonku. Nečekejte však nic podrobného, nastavit lze pouze výsledné rozlišení a úroveň .jpg komprese v rozmezí 60 – 100.

Kromě jednoduchosti a nenáročnosti boduje aplikace také cenou, která je 0 kč, a absencí reklam. Začínající programátory pak potěší také otevřené zdrojové kódy a svobodná licence BSD.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Via: XDA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here