S aplikací Mimicker Alarm už nikdy nezaspíte!

0

mimicker alarmVětšina z nás nenávidí budíky, že ano? Kdo by chtěl být probuzen, když se mu třeba zrovna zdá krásný sen o cestování či vysněných ženách (samozřejmě také mužích)?

Ale musím konstatovat, že aplikaci Mimicker Alarm nesnáším ještě víc než většinu ostatních. Nejenže budete muset budík vypnout v ranních hodinách, když jste unavení (hnusná představa), ale Mimicker se nevypne, dokud opravdu něčeho nedosáhnete. Zda jste jednoduchý úkon, který vám bude přikázán, splnili, pozná aplikace pomocí fotoaparátu.

Například Vás může aplikace požádat, abyste našli předmět nějaké určité barvy. Tento úkol vždy zahrnuje nějakou fyzickou činnost a téměř vždy splní zamýšlený účinek (pokud tedy nebudete tak lenivý a telefon nevypnete jako já). Jedná se o bezplatnou aplikaci, která je sice v angličtině, ale jedná se o úplně jednoduchou angličtinu, kterou by měl zvládnout téměř každý. Sice Vám doporučuji si aplikaci určitě zkusit, ale to vůbec neznamená, že bych ji měl rád, právě naopak! Nezbývá než Vám popřát příjemné vstávání.

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here