Kii Keyboard – alternativní klávesnice pro Android

6

Tato aplikace pro psaní se vývojářům povedla. Troufnu si tvrdit, že Kii Keyboard se může měřit se stejnými aplikacemi pro psaní, jako jsou SwiftKey, Swype a další.

Svoji klávesnici můžete upravit pomocí pozadí. Kromě 6 vlastních můžete použít mnoho dalších, protože je kompatibilní s tématy GO Keyboard. K dispozici je i možnost swipování nebo predikce slov. Také si můžete nastavit jazyk klávesnice (včetně češtiny a slovenštiny) nebo metodu psaní. Dobrou funkcí je také volba velikosti klávesnice a odstínu podbarvení.

Aplikaci samozřejmě seženete na Google Play zadarmo, ale pokud bude chtít vyzkoušet všechny funkce, budete si muset připlatit přímo v aplikaci. Za sebe tuto aplikaci doporučuji.

     

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6 KOMENTÁŘE

 1. Co to je? Tomu říkáte recenze? Vždyť jste se neobtěžoval ani napsat jedinou funkci, kterou člověk získá zaplacením, jedinou pro kterou vůbec stojí tu klávesnici vyzkoušet!
  A platba v aplikaci je pro mě docela velké minus 🙁

 2. No, popravdě ten článek… Aplikaci jsem si nainstaloval – zadarmo jsem ji zkusil. Klávesnice se mi líbí, je funkční, na druhou stranu nevidím moc rozdílů, oproti ostatním nabízeným placeným klávesnicím.

  Co se týče platby z aplikace, tak to zřejmě autor článečku nezkoušel. Appka je zřejmě stále ve fázi vývoje, takže lze bez potíží zapnout i volby a možnosti, označené jako „Premium“ – tedy dostupné v placené verzi – a žádnou platbu mi aplikace nenabídla, takže doposud netuším, jak se budou případné platby realizovat, zda skutečně skrze aplikaci nebo standardně skrze Google Play.

  Mimochodem, když už píši o aplikaci, stálo by za to rovnou přípsat link i na český slovník pro tuto klávesnici.

  BTW, máte už pěkně dlouho rozbitý ten box s názvem appky a odkazem do GPlay. Namísto názvu, vývojáře a obrázku se zobrazuje jen defaultní logo Androidu a popisek „App Name, Developer, Free“. Navíc je z boxu odkazováno stále na US verzi stránky Google Play – to je takový problém k tomu boxu přidat pro každou GP URL „&hl=cs“, aby se z českého webu odkazovalo na českou verzi Google Play?

  Jinak hezký Nový rok 🙂

  • Dobrý den,

   O tomto problému víme. V příštím týdnu, by mělo být vše funkční. Budeme mít nový plugin přímo na míru pro nás. Tato renovace zahrnuje i odkaz na českou verzi Google Play. Děkujeme za pochopení a pro Vaší spokojenost uděláme maximum.

   Hezký Nový rok

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here