QuikMarketLinks

2

Nevidíte nainstalované aplikace v Mé aplikace na Android Marketu? V tom případě u nezobrazených aplikací velmi pravděpodobně chybí market linky, nebo jsou poškozeny. Jedno z možných řešení je aplikaci na Android Marketu najít a znovu ji nainstalovat. Sami si ale nemusíte vzpomenout na všechny aplikace a pak snadno prošvihnete důležitou aktualizaci. Proto je tu aplikace QuikMarketLinks, která zobrazí seznam nainstalovaných aplikací a pomůže vám je na Android Marketu najít.

Hlavní obrazovka app QuikMarketLinks

Vypsání seznamu aplikací je velmi rychlé a aplikace jsou v něm  řazeny podle abecedy. K tomu jsou vedle jejich názvů vypsány jejich verze, díky čemuž na Android Marketu zjistíte, zda jste prošvihli nějakou aktualizaci. Jakmile na nějakou app kliknete, QuikMarketLinks otevře váš Android Market a pokusí se app najít. Pokud je úspěšný, stačí nalezenou app dát instalovat.

Info v app QuikMarketLinks. Info v app QuikMarketLinks.

Osobně jsem tuhle aplikaci stáhl, když mi aplikace MyBackup ROOT neobnovila market linky a posloužila výborně. Od doby co používám Titanium Backup v PRO verzi se mi už nic takového nestalo, app ale využívám pro přehled o nainstalovaných aplikacích (vypsání probíhá mnohem rychleji, než v nastavení->aplikace->správa aplikací, navíc jsou vidět verze a celkový počet).

Jediným nedostatkem je, že ve vytvořeném seznamu nelze vyhledávat.

 

Podporovaná verze Androida 1.5+
App 2 SD: ne
Velikost: 23 kB


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

//Děkuji uživateli „FEYL“ za upozornění na chybu! Opraveno.

2 KOMENTÁŘE

  1. Dle mne zbytečnost. Nové verze Marketu si umí vyhledat a přiřadit linky i u ručně nainstalovaných aplikací. Alespoň na 2.3.4.

    • Zrovna jsem dělal dneska ráno restore po full wipu (MIUI 1.7.29, Android 2.3.5) a linky se mi neobnovily všechny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here