Promile – Alkoholtester

4

Promile.INFO

Budu riskovat řidičák? Nadýchám ještě? Neměl bych si zavolat taxi? Nainstalujte si aplikaci alkoholtesteru ta Vám dá odpověď na předchozí otázky, zjistíte kdy můžete řídit bez alkoholu v krvi. Stačí vložit do aplikace osobní údaje, poté na časovou osu naklikat, kolik se vám toho podařilo vypít a máte hned jasno. Vypité drinky si můžete vybrat z  nabídky, nebo si můžete nastavit svůj oblíbený nápoj sami.

Promile.INFO Promile.INFOvPromile.INFO

Vyjma detailního přehledu konzumace v čase (který by měl teoreticky nabídnout přesnější výpočet) máte k dispozici i rychlokalkulačku, která Vám rámcově ukáže dobu, kterou lidský organismus potřebuje na odbourání zadaného množství alkoholu.

Promile.INFO Promile.INFO

Upozornění: aplikace zobrazuje orientační údaje a pouze průměrné odhady, které nelze považovat za závazné. Aplikace odesílá anonymní data pro interní potřebu o.s. SANANIM. Tím se podílíte na jejím testování a vývoji. Součástí dat nejsou jakékoli údaje o vašem jménu, telefonním číslu či jakýchkoli jiných osobních detailů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Převzato z: topaplikace.cz

4 KOMENTÁŘE

  1. Pouzivam to uz dlhsie – zo vsetkych co som mal (asi 3) mi ten sadol najviac.Jednoduche a rychle zadavanie napojov, a pekne graficky spracovane.

  2. Jenže není rozlišeno pivo 10° nebo 12° a stejně tak u panáků nevíme, jestli to počítá 17% nebo 40% nebo kolik…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here