Prohlížeč Skyfire: současná beta verze a připravovaná verze 4.0

7

Skyfire patří v současné době mezi nejoblíbenější prohlížeče pro Android, není tedy divu, že o už se začíná mluvit o nové verzi, která ztratí označení beta. Nová verze 4.0 nepřinese jen upravený vzhled a nové funkce, ale také jinou cenovou politiku. Skyfire totiž nebude zdarma pro všechny, ale jen pro současné uživatele používající beta verzi. Ostatní (noví uživatelé, kteří beta verzi nemají) budou muset za stažení zaplatit, cena je odhadována na asi 3 dolary, což je cena současné verze tohoto prohlížeče pro iPhone.

Současný Skyfire umí například překódovat Flash do HTML5, takže si videa a jiné flashové prvky mohou prohlížet i uživatelé bez přímé podpory Flash v telefonu. Toto překódování navíc probíhá na serverech Skyfire, nemusíte se tak bát sníženého výkonu vašeho zařízení. Prohlížeč má také mnoho sociálních prvků, zejména propojení s Facebookem – rychlé zobrazení okna Facebook, přehled všech odkazů, fotek a videí vašich přátel a v neposlední řadě také tlačítko Like na každé stránce. Nechybí také tlačítko pro rychlé přepnutí stránky z mobilního na běžné zobrazení stránky a naopak. Všechny funkce současné verze 3.2.2 by si měl Skyfire 4.0 zachovat, nové funkce a podobu aplikace se dozvíme po představení prohlížeče, které by mělo proběhnout v horizontu několika týdnů. Pokud tedy váháte, zda si máte Skyfire stáhnout, neváhejte, protože právě teď je ta nejvhodnější chvíle – současnou i budoucí verzi můžete používat zdarma.

skyfire 3.2.2. screenshot 1 skyfire 3.2.2. screenshot 4 skyfire 3.2.2. screenshot 5

Všechny screenshoty jsou ze současné verze 3.2.2

skyfire 3.2.2. screenshot 2 m


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Android verze: 2.0 a vyšší

Velikost: 1,7 MB

Přesunutí na SD kartu: ano

Cena: zatím zdarma

7 KOMENTÁŘE

  1. Stazeno, nainstalovano, vyzkouseno a odinstalovano… :o(
    Zadarmo drahej, nekdo si mozna potrpi na milion ikonek a vsemoznejch rychlejch voleb, ja preferuju prehlednost a kdyz si chci prohlizet web tak nechci koukat na prohlizec samotnej, z webu toho na obrazovce moc nevidim,Nedam dopustit na operu a hlavne jeji inteligentni zoom…

  2. S tím že umí přehrávat flash videa bych se být vydavateli příliš nechlubil, protože třeba mě to nepřehraje video žádné…

  3. @Cendler: Zkus načíst svým telefonem QR kód v článku (např. pomocí Goggles nebo Barcode Scanner). Můžeš taky zkusit přejít na tuto stránku v prohlížeči ve svém telefonu na QR kód kliknout.

  4. Moc děkuju, ještě se pořás učím s anfdroidem:-). Jinak bohužel při instalaci jsem zjistil, že appka nefunguje s v845:-(. Ale přesto děkuju moc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here