Prázdninový tip|Tapito – mějte přehled o tom co se děje na locksceenu

0

 Features_media_2 Features_media_1

Tapito přináší nový způsob konzumace informací v mobilních zařízeních. Personalizovaný stream článků z předních českých médií je přehledně rozdělen do 14 témat, které můžete konzumovat v jednom celku nebo samostatně. Úvodní obrazovka vašeho mobilního zařízení se stane místem, kde najdete ten nejlepší obsah z celého českého internetu. Rychlé informace na jeden dotyk, bez čekání a dokonce bez odemykání telefonu.

Redakční tým Tapita pro vás každý den ručně vybírá ten nejlepší obsah z celého českého internetu. Výsledné články dle vašeho zájmu doručí s přidanou kontextovou fotografii ve vysoké kvalitě. Náhledy textů v atraktivním obalu se zobrazí už na zamykací obrazovce vašeho telefonu. Celý původní článek si můžete zobrazit v integrovaném prohlížeči aplikace Tapito.

 Tapito_favorite_stream_mobileW  Tapito_lockscreen2_mobileB  Tapito_lockscreen_weather_mobileB

Náhledy článků je možné prohlížet i off-line. To se hodí pokud zrovna nejste v dosahu mobilního internetu – například při jízdě vlakem nebo v metru. Jednotlivé texty můžete řadit mezi oblíbené a odložit je k pozdějšímu přečtení.

Aplikace Tapito vám přináší výběr nejlepšího obsahu v těchto kategoriích – Zprávy, Sport, Auto moto, Bydlení, Byznys a finance, Cestování, Krása a zdraví, Kultura a design, Lifestyle, Recepty, Showbyznys a celebrity, Těhotenství a rodina, Technologie, Média a marketing.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here