Poznámkovník Catch končí 31. srpna, stáhněte si svá data dokud je čas

3

catch_ico

Pokud jste uživatelé známého, úspěšného a graficky pěkně ztvárněného poznámkovníku s názvem Catch, tak pro vás mám smutnou zprávu. Na oficiálních stránkách vývojářů se dnes objevila zpráva o konci této služby. Poskytování by mělo údajně skončit k datu 31. srpna, a po tomto datu aplikace již nebude dostupná.

Je však možné si své poznámky exportovat do formátů CSV a také .zip archivu. Co je však horší, tak že žádný podobný poznámkovník, jako například Evernote nepodporuje import poznámek. Nicméně očekáváme, že nějaká konkurenční služby zareagují a tento import umožní. Kompletní znění ustanovení společnosti na obrázku níže.

Aktualizováno: Jak podotkl náš čtenář v komentářích, tak import kupříkladu právě do Evernotu možný je: „Přes pár minutami jsemprovedl import poznámek z Catch do Evernote. Když stáhnete zip, je tam soubor notes.enex, který lze jednoduše importovat.“

catch1

K provedení exportu je nutné se přihlásit.

catch2

3 KOMENTÁŘE

  1. Přes pár minutami sem provedl import poznámek z Catch do Evernote. Když stáhnete zip, je tam soubor notes.enex, který lze jednoduše importovat. To jen jako reakce na „Co je však horší, tak že žádný podobný poznámkovník, jako například Evernote nepodporuje import poznámek.“

  2. Tuhle aplikaci jsem před lety taky zkoušel, než jsem přešel na bezkonkurenční Evernote. Největší nevýhoda bylo naprosto mortální omezení velikosti dat a počtu poznámek, takže se to po určité době ukázalo jako nepoužitelné (placený účet byl sice bez omezení, ale zato s pořádnou měsíční pálkou). Takže celkem není čeho litovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here