Power Toggles – rychlé přepínače (téměř) dokonale

0

unnamed (5)
S rychlými přepínači funkcí mobilního telefonu s Androidem je potíž. Jsou velmi užitečné, ale ne každý výrobce je implementuje tak, jak by se nám líbilo. Buďto jich je malý počet, nebo jsou špatně vybrané. Naštěstí existuje řešení v podobě aplikací a nadstaveb třetích stran. A na jednu z nejmocnějších z nich, na Power Toggles, se dnes podíváme.

Hned z kraje jedna z nejlepších zpráv – Power Toggles je zcela zdarma, a to bez reklam. Není žádná donate verze s více funkcemi, existuje pouze jedna jediná se všemi funkcemi, dostupná na Google Play bezplatně. Zároveň je to ale aplikace tak robustní, že je téměř k nevíře, že ji někdo poskytuje k volnému užití bez nároku na honorář. Ale popořadě. Power Toggles obsahuje dvě hlavní složky – widgety na plochu a lištu přepínačů do notifikační lišty.

Screenshot_2013-05-30-21-31-59Screenshot_2013-05-30-21-32-12Screenshot_2013-05-30-21-32-23

Pro obě z nich je k dispozici shodná široká paleta nastavení. Nejenže jde upravit vzhled podle vaší libosti – změnit barva widgetu, nastavit určité grafické parametry – ale jak pro widget na ploše i v liště můžete vybírat z obrovského množství přepínačů. Kromě obligátních funkcí jako je wi-fi, jas, 2g/3g, synchronizace a další můžete do Power Toggles přidat i poměrně netradiční přepínače – NFC platby, ovládání hudebního přehrávače, zmenšování/zvětšování písma, svítilna a mnoho dalšího. Přidat lze i odkazy na konkrétní aplikace či zkratky (typu zavolej číslu xx, jdi na záložku, jdi na funkci atd., jak to známe).

Jedinou výraznější nevýhodou je to, že nelze odstranit notifikační ikonu v případě, že chcete přepínače v liště oznámení používat. Sice jde zapnout to, aby byla neviditelná, nicméně prázdné místo mezi ostatními notifikacemi vám v horním panelu zůstane. Neruší to příliš, pro někoho to ale může být estetický nedostatek.

Screenshot_2013-05-30-21-33-18Screenshot_2013-05-30-21-32-36Screenshot_2013-05-30-21-32-44

Jinak jde ale o perfektní aplikaci. Zadarmo a v odladěné formě dostanete dostatečně širokou sadu přepínačů a udělátek, které vám mohou usnadnit život v případě, že vás výrobce ochudil. Power Toggles můžete stahovat z Google Play:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here