Pool Live Tour – kulečník od českých vývojářů

1

 Pool Live Tour1 Pool Live Tour Pool Live Tour2

Hra Pool Live Tour je určena pro všechny milovníky kulečníku. Od úplných začátečníku až po zkušené kouzelníky s tágem. V rámci hry můžete změřit své síly s přáteli na iPhonu/iPadu, Androidu, Windows či Facebook. Dále máte možnost poměřit své síly s hráči po celém světě, kdy je Vám určen soupeř s podobnou úrovně zkušeností.

Hra vyjma online multiplayeru nabízí možnost hraní jedné hry dvěma hráči na jednom zařízení. Můžete si zvolit zdali budete hrát 8 ball (osmička), 9 ball, snooker podle amerických či mezinárodních pravidel.  Za dosažené výhry dostáváte nejrůznější odměny, trofeje, mince a slávu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. Dobrý den všem co se podílejí na pool live tour hře jak pro android tak i pro pc verzi měl bych pár otázek a začnu tím proč je ve hře tolik hackrů a je to tam samí Egypt a další jiná chamrat. Dneska jsem hrál chapions mod za tikety a měl jsem prestiž 1075 dal jsem pár zapasů a najednou mám 890 a to proto že když jsem zápas prohrál tak my to sebralo 65 bodů a když jsem vyhrál tak my to dalo jenom 1 bod je v tom nějaký bordel tohle by se mělo spravit snažím se bít věrný této hře věrný ale stakovouhle se na to asi víte co prosil bych o co nejrychlejší odpověd já hraju kulečník poctivě a už jsem do toho nastrkal dost peněz tak bych očekával nějakou satisfakci a hlavě když jsem CZ hráč pánové a dámy tím to děkuji předem za odpověd.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here