Pocket – šikovný pomocník pro čtení článků (i offline)

1

 

Aplikace Pocket (dříve Read It Later) je velice šikovným pomocníkem pro čtení článků, především pokud si je chcete přečíst později (offline). Dříve jsem touto aplikací opovrhoval a vystačil jsem si pouze s aplikací GReader. Důvodem bylo především využívání pouze na smartphonu (Galaxy S II). S koupí tabletu Nexus 7 mi stále něco chybělo. A aplikace Pocket mě potěšila a našel jsem v ní využití, nutno podotknout, že mi velice dobře slouží.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

A co že tedy Pocket je?

Je to nejlepší způsob jak ukládat a prohlížet články, videa a další. Kdykoliv najdete něco zajímavého na webu a chcete si to přečíst později nebo vám jen nevyhovuje čtení na telefonu, notebooku nebo jednoduše nemáte čas, tak si jej uložte do aplikace Pocket. Poté si článek můžete přečíst kdykoli, kdekoli a z čehokoliv a především bez připojení k internetu. Například Google Chrome podporuje zásuvný modul Pocket, takže stačí na požadované stránce kliknout na obrázek aplikace a máte uloženo.

 

A jak tedy aplikaci využívám?

Buď si jej ukládám přímo v Chrome, nebo ve webovém rozhraní Google Reader, ano i zde je implementován Pocket. To jsme shrnuli počítač. Dále jej využívám v telefonu, a to především v aplikaci GReader, kde kliknu, uložím a přečtu kdykoliv na tabletu. Například do vlaku nebo do postele je to úžasná věc. Je to rychlé a velice komfortní. Dále bych vyzdvihl to, že máte stažený text, který vypadá pořád stejně, ať stahujete odkudkoliv.  To znamená, že nemusíte otevírat stovky aplikací, ale máte všechno v jedné a vše vypadá stejně, stejné písmo, stejný formát, stejné pozadí

… A co obrázky a videa? Ty aplikace stahuje také, obrázky jsou dostupné offline, a k videům na youtube je nutné mít připojenou wifi. Pokud jste nevyzkoušeli, určitě jej doporučuji.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here