Pixlr-o-matic: efekty rychle a jednoduše

0

pixlricon

Fotoaparát je již dlouho nezbytnou součástí telefonu a jelikož ho máme téměř vždy po ruce, je určitě i častým zdrojem našich fotek. Proto máme k dispozici velké množství aplikací pro editaci fotografií, s nejrůznějšími možnostmi. Co se týče úprav v podobě filtrů a efektů, mezi oblíbence zaručeně patří právě Pixlr-o-matic.

Na přehledné úvodní obrazovce najdeme v levém horním rohu ozubené kolečko pro nastavení. Zde můžeme vybrat úložiště pro upravené fotky, jejich velikost, nebo třeba zapnutí fotoaparátu po spuštění aplikace. Pokud tuto možnost nevyberete, stačí jednoduše pořídit snímek pomocí tlačítka „snapshot“, ale můžete samozřejmě vybrat jakoukoliv fotku z vaší galerie. Na testovací pokusy máte na výběr tři již přednastavené fotky.

pixlr1

Snímek můžete oříznout do čtverce, tedy do instagramových rozměrů, nemůžete s ním pak ale nějak více manipulovat, výřez bude proveden automaticky. V dolní části obrazovky pak máte na výběr 25 předinstalovaných filtrů, přičemž posun mezi nimi je velmi plynulý a náhled fotky s daným filtrem se zobrazí téměř okamžitě. Když pak přeskočíte na ikonku žárovky, můžete dále k fotce přidat jeden ze 30 přídavných efektů a stejně je to i u rámečků. Tato čísla ale nejsou konečná, do sbírky si můžete zdarma přidat dalších 100 filtrů, 280 přídavných efektů a 200 rámečků, vybírat tedy určitě bude z čeho.

PIXLR3

Používání aplikace je velice snadné jediné, nad čím byste mohli strávit spoustu času, je samotný výběr různých efektů. Z editace se jednoduše můžete šipkou zpět dostat zpět na úvodní obrazovku a když potom rozkliknete „last photo“, vrátíte se k vámi poslední upravované fotce, s tím, že zůstane tak, jak jste ji nechali. Hotovou fotografii můžete uložit v původním rozlišení, nebo kamkoliv sdílet. Pokud nehledáte zrovna profesionální editor, ale vystačíte si jen s těmito základními úpravami, bude pro vás pixlr-o-matic ideální.

pixlr2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here