Pattrn – konečně hezké vintage tapety [Recenze]

0

Pokud se po odemknutí telefonu rádi kocháte různými vintage vzory na své tapetě, ale stále nenacházíte vhodné obrázky, které by váš smartphone tímto způsobem zkrášlily, je tu pro vás Pattrn.

Vlastnosti

Pattrn je aplikace, která nabízí zdarma nepřeberné množství vzorovaných wallpaperů, jež jsou tvořeny uživateli webu COLOURlovers. Vybírat můžete v kategorii Latest, což jsou poslední přidané obrázky, nebo v kategorii Popular, kde se nachází nejoblíbenější a dle mého názoru i nejhezčí.

K dispozici je rovněž vyhledávání, a to podle klíčového slova nebo barvy. Tapety zvířat, lidí či krajin byste zde hledali marně, přesto není výběr nijak malý. Můžete za sebe nechat vybrat i samotnou aplikaci, která podle vašeho uvážení bude tapetu měnit automaticky každý den nebo v pondělí, což je velmi zajímavá možnost. Použité wallpapery naleznete v sekci You, kde se mimo jiné nachází i takové, kterým udělíte hvězdičku, tudíž Favorites. Obrázky lze i sdílet na sociálních sítích.

Pattrn Pattrn Pattrn

Pokud znáte již zmiňovaný web COLOURlovers.com, nebude pro vás překvapením barevná paleta, která se nachází pod každým obrázkem. Táhnutím nahoru máte možnost vidět, z jakých konkrétních barev se obrázek skládá a po kliknutí na jednu zobrazit její hex kód pro web, či nechat vyhledat tapety právě s touto barvou. Zároveň mohou palety sloužit k inspiraci pro barevné schéma vašich prezentací, pokud zrovna nehledáte na webu.

Pattrn Pattrn Pattrn

Shrnutí

Pattrn si mě získal bohatým výběrem především retro a vintage tapet, spolu s povedeným designem samotné aplikace. Nenabízí mnoho funkcí, přesto účelně plní to, co od něj očekáváte a dokonce i něco navíc. Barevná paletka pod obrázky je příjemný bonus.

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here