O2TV Go obohatí Váš Android o televizní stream

2

O2TV GOO2GO O2 přichází s novou službou O2TV GO, která nabídne všem zákazníkům služby O2TV možnost sledovat živé vysílání 20 kanálů (ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT24, ČT Sport, ČT :D, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Prima Cool, Prima Love, Óčko, TA3, CNN, BBC, Fashion TV, SlovakSport, TV2, Nickleodeon, FilmBox)  v jejich Androidu. Seznam i počet streamovaných stanic se může průběžně měnit.

Předplatitelé služby O2TV mohou sledovat živé vysílání v rámci O2TV GO až na čtyřech zařízeních zároveň, navíc mají možnost přímo v Androidu využít funkci zpětného zhlédnutí či si navodil nahrávání pořadu pomocí  funkce vzdáleného nahrávání. Uživatelé mají také možnost si vypůjčit film ve videotéce a shlédnout jej do 48 hodin na kterémkoliv zařízení kolikrát budou chtít. Všichni kdo si stáhnou aplikaci mají k dispozici přehledný televizní program se 120 kanály.

„O2TV Go ukončí boj o televizní ovladač v českých domácnostech! Každý člen rodiny si teď bude moct sám vybrat, kdy a kde bude co sledovat,“ říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností, a dodává: „Věřím, že do konce roku bude mít aplikace přes 400 tisíc stažení.“

Služba je do 30. zaří 2014 zdarma pro všechny předplatitele O2 TV, zdali bude služba zpoplatněna či kolik bude stát se dozvíme na podzim. Nejste-li předplatitelem O2TV a chcete sledovat živé vysílání v Androidu pak máte možnost využít aplikaci Televízia do vrecka, která nabízí možnost sledovat 30 českých a slovenských pořadů.

O2TV Go O2TV Go2 O2TV Go4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here