Aplikace O2 Tv s překvapením

1

Společnost O2 včera uvolnila na Google Play aplikaci O2 Tv, ta přináší propojení se stejnojmennou službou O2. Uživatelé této služby, získají možnost správy nahrávání, získají tak přístup k nahrávání vybraných pořadů přes mobilní telefon, přehled nahraných pořadů a jejich správu, okamžitý přístup k informaci o volném prostoru, který zbývá pro nahrávky.

 O2 Tv  O2 Tv O2 Tv

O2 Tv aplikace není určena pouze pro uživatele služby O2 TV. Všichni kdo si stáhnou aplikaci, získají přistup k přehlednému televiznímu programu pro 89 kanálů na následujících 10 dnů, v seznamu jsou zastoupeny všechny české televizní stanice, nejsledovanější slovenské a oblíbené tematicky zaměřené programy z nabídky kabelových a satelitních operátorů zastoupených v ČR.

TV průvodce nabízí snadný a jednoduchý přehled všech televizních programů s okamžitý přístupem k informacím k právě vysílaným pořadům na vybrané stanici. Dále si můžete zobrazit podrobný popis vysílaného pořadu včetně ilustračního obrázku s možností prokliku na recenzi pořadu na csfd.cz nebo imdb.com.

 O2 Tv O2 Tv O2 Tv

O2 si přichystalo pro všechny své zákazníky s mobilním internetem překvapení. V rámci aplikace si můžete spustit live stream ČT1, ČT2, ČT4 Sport, ČT 24, Óčko a Metropol TV + některou ze stanic Českého rozhlasu.  Data čerpané touto aplikací se nezapočítávají do FUP, kterou O2 uplatňuje u svých 3G tarifů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here