Nové praktické aplikace od Allianz

0

Zdravotní pojištění je v Čechách všudypřítomné jako pivo nebo jarní zabíjačka. Občan musí být pojištěn ze zákona. Bohužel najdou se i tací, kteří propadli přesvědčení, že zdravotní pojištění je platné i mimo území ČR. Na druhou stranu se většina cestovatelů již naučila připojišťovat. Doby, kdy sjednat pojištění znamenalo minimálně dvou hodinovou anabázi na pobočce, jsou naštěstí minulostí. Spolu s vývojem techniky se otevírají nové možnosti jak si využívání pojistných produktů zpříjemnit.

Pojištění teď a hned

Některé pojišťovny konečně pochopily, že výlet do zahraničí nemusí být plánovaný a někteří klienti by se rádi připojistili třeba i ve tři ráno.  Například pojišťovna Allianz nedávno představila aplikaci Allianz na cesty, se kterou se můžete pojistit na neomezený rozsah léčebných výloh při pobytu v zahraničí kdykoli a kdekoli.

 Allianz na cesty Allianz na cesty Allianz na cesty

Standardním příslušenstvím jsou také rady a tipy pro řidiče na cestách, pomoc v případě ztráty či krádeže, asistence při zdravotních komplikacích nebo při různých druzích nehod. Příjemným bonusem je určitě patnáctiprocentní sleva na uzavřené pojištění při použití aplikace. Ušetříte čas, peníze i přírodu (žádné papírování), protože vše bude vyřízeno online a bez zbytečných zdržení.

Na Cesty - QR kód

Tak jakpak dnes bude?

Jiná aplikace od Allianz je jako stvořená pro milovníky outdoorových sportů. App Allianz WeatherSafe je ve své podstatě malou osobní meteorologickou stanicí do kapsy. Data získaná z více jak dvou milionů lokalit celého světa dokáže přetavit v sedmidenní předpověď, ať jste, kde jste. Pokud bude výhled na další dny nepříznivý, uživatel obdrží cenné rady, jak se chovat např. při silném větru, bouřce, nadměrném sněžení nebo extrémně vysokých teplotách a mnohem více.

  Allianz WeatherSafe Allianz WeatherSafe Allianz WeatherSafe

Jelikož se jedná o aplikaci od pojišťovny, můžete také do webového formuláře zadat až tři lokality v Evropě a systém bude shromažďovat informace o akutním ohrožení vašeho majetku živly všeho druhu. Pokud například vlastníte dům za Prahou, malou chatu na Slapech a garáž po dědečkovi v Pelhřimově, aplikace vám tři dny dopředu doporučí, abyste vše na Slapech zajistil, protože tam bude opravdu hodně foukat. Nenáročné, užitečné a hlavně zdarma

Weather Safe - QR kód

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here