Nové Hangouts dostávají Nálepky a mnoho dalšího

0

Dnes ráno Google na svém Google+ profilu oznámil, že pro nás chystá pár novinek v rámci Instant Messengeru Hangouts. Ten je tady s námi už více než rok a půl a postupně prošel celou řadou aktualizací. Většinou ovšem jen doháněl konkurenci a to stejné by se dalo říct i o dnešní várce novinek, jež ve většině případů známe z Messengeru od Facebooku.

new-hangouts

Největší a nejvýraznější funkcí jsou tzv. Nálepky. S těmi se setkáváme už několik měsíců u modrého giganta a postupně je převzali i ostatní konkurenti. Dnes se k tomu odhodlal i Google a svým způsobem jsou k nerozeznání od ostatních alternativ. Naštěstí to ale není jediná novinka, jež přinesla dnes tak očekávaná aktualizace.

hangouts-stickers5

Společnost z Mountain View do Hangouts částečně zařadila svůj algoritmus pro rozpoznávání kontextu. Díky tomu vám bude moci chytře napovídat rychlé odpovědi, které  budou souviset s vedenou konverzací. Zatím však netušíme, jestli se bude tato novinka týkat i České republiky a našeho jazyka. Všechny novinky jsou součástí updatované verze, jež je postupně vypouštěna mezi uživatele a fanoušky. Jako obvykle bude však chvíli trvat, než se dostane na všechny.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: droid-life

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here