Nová česká alkoholová kalkulačka pro Android

0

Nejen během blížícího se SIlvestra jistě využijete novou aplikaci Alkohol kalkulačka od Simopt, jejíž vývoj podpořil BESIP. Ve srovnání s početnou konkurencí novinka zaujme tím, že je od českých vývojářů a nabízí velmi povedené grafické rozhraní.

Po spuštění aplikace se vás kalkulačka zeptá na pohlaví a hmotnost. Poté už se dostanete na obrazovku s přehledem alkoholických nápojů, které můžete vybírat nejen podle popisků, ale také obrázků. Kliknutím na nápoj můžete nastavit jeho obsah alkoholu a objem sklenice. Jako vypitý můžete nápoj označit tak, že jej přetáhnete na časovou osu v dolní části obrazovky. V případě, že se spletete, je možné stejným způsobem nápoj z osy také odebrat. tento způsob ovládání může na první pohled vypadat jako nepřehledný, zvyknete si na něj ale velmi rychle.

Jakmile na osu přidáte všechny vypité nápoje, klikněte v horní části na tlačítko „Spočítat“. Zobrazí se přehledný graf, který ukazuje přibližnou hladinu alkoholu ve vaší krvi v závislosti na čase. Nechybí samozřejmě ani informace, kdy budete „zpátky na nule“. V případě požití velkého množství alkoholu dokonce aplikae zobrazí varování o nebezpečí smrti.

Alkohol kalkulačku si můžete stáhnout zdarma z Google Play Store.logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here