Nejpoužívanější aplikace pro ženy

0

Některé ženy nevyužívají své chytré telefony naplno. To je ovšem chyba. Mnohdy tedy netuší o vychytaných aplikacích, kterými mohou vybavit svůj Android. Přinášíme Vám seznam nejpoužívanějších aplikací, které jsou zaměřené přímo na dívky a ženy.

Alfred

Aplikace je určená pro organizaci nákupů. Alfred má hned několik funkcí. Velice užitečná je funkce nákupní seznam, která se velice jednoduše ovládá. Žena si vytvoří pomocí několika kroků seznam, který následně odešle přátelům či rodině, Alfred je upozorní na jejich mobilu, a proto vždy ví, co mají donést k večeři. Mimo toho také kontroluje domácí zásoby a přináší do rodiny množství nových receptů, nechybí ani návody na přípravu koktejlů. Využít se dají i služby jako poznámky, upozornění na důležitá data, ukládání kontaktů a také službu věrnostní karty do obchodů.

můj alfred


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Woman calendar

Táto aplikace představuje klasický ženský kalendář v elektronické podobě. Na začátku je potřeba nastavit délku cyklu, jako výchozí je nastavený cyklus 28 dní. Dále je potřeba nastavit délku menstruace a luteální fáze. Poté je důležité nastavit datum poslední menstruace a aplikace automaticky vypočte datum té další, je možné si dokonce nastavit upozornění s tří denním předstihem. Dále se dá zaznamenávat poslední sex, také zda berete léky či antikoncepční tablety. U gynekologa tedy není potřeba složitě počítat, stačí se jen podívat do mobilu. Jedinou nevýhodou aplikace jsou časté stížnosti na spamy, což se dá řešit nainstalováním obdobného kalendáře z Google play.

calendar


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here