Nejlepší olympijské aplikace pro Android

2

Již za dvě hodiny bude zahájen ceremoniál k  XXII. zimním olympijským hrám v Soči. Pro nadšence a fanoušky zimních sportů odstartuje dvou týdenní zápolení o rekordních 98 sad medailí v patnácti sportovních odvětvích. Při této příležitosti  Vám přinášíme přehled těch nejlepších aplikací s olympijskou tématikou.

Sochi 2014 WOW

Oficiální aplikace pro olympiádu nese název Sochi 2014 WOW (Wireless Olympic Works), vytvořil jí oficiální partner olympijských her Samsung. Ta přináší všechny potřebné informace o zimních olympijských hrách přímo do Vašeho Androidu.

V rámci aplikace naleznete údaje o startujících výpravách v rámci nich máte možnost zobrazit informace o jednotlivých sportovcích, jenž se kvalifikovali za danou zemi na olympijské hry. Dále v aplikaci naleznete informace o jednotlivých sportech,  aktuální výsledky, fotky a videa sportovních událostí a zápasů či aktuální medailový přehled. To vše ve velmi intuitivním a přehledném uživatelském prostředí.

Sochi 2014_3 Sochi 2014_4 Sochi 2014_5

Oficiální aplikace jistě splní očekávání všech sportovních fanoušků. Je škoda, že daná aplikace je dostupná pouze v Angličtině.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 ZOH 2014

Ve spolupráci Českého olympijského výboru a operátora T-Mobile vznikla oficiální česká aplikace pro XXII. zimní olympijské hry v Soči ZOH 2014. Ta přinese na Androidy kompletní přehled o aktuálních výsledcích českých sportovců v jednotlivých olympijských disciplínách kompletně v češtině.

Vyjma aktuálního zpravodajství v aplikaci naleznete kompletní program her, informace o jednotlivých českých sportovcích, jejich umístění a počtu získaných medailí. Aby Vám neutekl jediný závod, můžete si snadno v aplikaci nastavit upozornění.

ZOH 2014 ZOH 2014_1 ZOH 2014_6


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Ice Hockey – Sochi 2014

Oficiální IIHF aplikace potěší hlavně hokejové fandy, těm přinese do jejich androidu kompletní informace a živé výsledky z olympijského turnaje. Buďte i vy u toho a sledujte, jak se povede týmu okolo Jaromíra Jágra.

Ice Hockey1 Ice Hockey Ice Hockey2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2014 Sochi Winter Games

Ruský vývojář Dmitry Nilsen vytvořil jednoduchou alternativní aplikaci pro zimní olympijské hry v Soči. Jedná se o přehlednou aplikace se zajímavým designem, která přináší aktuální informace ze všech sportovních dění, kalendář akcí a jednotlivých disciplín, startovní listiny až po aktuální výsledky jednotlivých disciplín. Jestliže Vás zaujala aplikace svým designem doporučujeme jí jako nejlepší alternativu pro oficiální aplikaci Sochi 2014 WOW.

2014 Sochi Winter Games


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Olympic Athletes‘ Hub

Díky této aplikaci se dozvíte vše co se děje v olympijské vesnici a v zákulisí jednotlivých závodů. Aplikace sleduje sociální kanály jednotlivých sportovců, ze kterých utváří kompletní zpravodajství. Po přihlášení přes Twitter či Facebook účet Vám aplikace umožní vytvořit vlastní seznam sledovaných sportovců. V rámci aplikaci dále naleznete fotogalerii vytvořenou na podkladě příspěvků na sociální síť Instagram.

Hub2 Hub1 Hub


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Sochi 2014 Results

Oficiální aplikace, která shromažďuje aktuální výsledky z jednotlivých závodů a disciplín. Ty se zobrazují přehledně v pěkně zpracovaném grafickém prostředí aplikace. Nechybí možnost filtrování informací o závodech dle jednotlivých disciplín, medailový přehled ani možnost zobrazit si program s nejbližšími závody.

Sochi 2014 Results1 Sochi 2014 Results Sochi 2014 Results2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Medal Alert

Jednoduchá a velmi užitečná aplikace, v rámci které si můžete zvolit sledované týmy či sporty. Jakmile Vámi vybraná země získá medaili nebo bude dokončena Vámi zvolená disciplína. Obdržíte upozornění na Váš Android. Budete tak pokaždé informování o zisku olympijské medaile, dle Vámi sledovaných kritérií.

V rámci aplikace také naleznete kompletní jednotlivých disciplín v průběhu celé zimní olympiády.

Medal Alert2 Medal Alert1 Medal Alert


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Živé tapety Sochi 2014

V rámci Google Play se nacházejí dvě živé tapety s tématikou zimní olympiády v Soči. První z dvojice tapet zobrazuje podobu zlaté medaile, která rotuje na displeji, druhá pak znázorňuje olympijskou pochodeň.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Sochi 2014 Wallpaper

Jestliže Vás neoslovila ani jedna z představených živých tapet, můžete zkusit aplikaci Sochi 2014 Wallpaper, která Vám nabízí možnost umístit na pozadí obrázek z různých zákoutí olympijského Soči.

Sochi 2014 Wallpaper1 Sochi 2014 Wallpaper


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. „Již za dvě hodiny bude zahájen ceremoniál“… nene zahajeni je v 17:14 (naseho casu) / 20:14 mistniho casu v Soci (viz treba http://www.sochi2014.com/en). V 16:00 pouze zacina porad na CT4 (jehoz prvni hodina bude zjevne vyplnena „vatou“).

    • Ano máte pravdu, bral jsem informaci z ČT neuvědomil jsem si, že budou vyplňovat prostor před zahájením

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here