Nejlepší dárky – Virtuální realita

0

Pozvěte někoho, aby vstoupil do nové reality.

Není nic špatného na tom, utéct na chvíli od reality. Někteří lidé používají knihy, někteří sledují své oblíbené seriály v odpoledních hodinách a samozřejmě všichni víme, že si někdo i na chvilku zahraje nějakou hru. Klíčem k dobrému útěku je ponořit se do děje. Toto je mnohem snažší s Virtuální realitou.

V minulém roce byla doplněna nejrůznějším VR headsetem, s tím, že si můžete vybrat, který je právě pro Vás nejlepší . Složitější je vybrat, pokud chcete VR darovat někomu na Vánoce. Tato příručka Vám to udělá trochu jednodušší, takže někomu můžete tento rok věnovat nejlepší dárek.

Samsung Gear VR — Pro fanoušky Samsungu

gaervr-hero-image-v1

Máte někoho, kdo je vždy připraven si koupit nejnovější telefon od Samsungu?

Tato VR souprava byla vytvořena speciálně pro nejlepší telefony Samsungu. Když je telefon zapojen do headsetu, můžete zažít spoustu zážitků. Na výběr máte spoustu her, aplikací a videa, která můžete sledovat. Je to, jako by jste si s sebou mohli vzít obývací pokoj, kamkoliv chcete.

 

Google Daydream

daydreamvr_big_2

Ne všechny VR headsety vyžadují komplikované PC nastavení. Pokud znáte někoho, kdo má Google Pixel nebo Moto Z, tak mají téměř vše, co potřebují mít k VR zážitku. Jediné, co jim chybí, je Google Daydream View headset, který je shodou okolností také fantastický dárek.

Daydream View přichází ve třech barvách a zahrnuje řídící jednotku, která dělá Virtuální realitu naprosto jedinečnou. To umožňuje uživateli pohybovat svou ruku (pohybový ovladač). Je to skvělý způsob, který můžete sdílet s přáteli, kdekoliv jste.

PlayStation VR — Pro hráče

98686_anime_com_ru

Znáte někoho, kdo vlastní PlayStation 4? Řekněte mu, aby si zahrál nějakou hru s VR, kterou udělá PlayStationu 4 radost. Sony udělal tento headset VR jen pro pocit, že jste vlastně ve hře. Je tam spousta úžasných her.

PlayStation VR vyžaduje, abyste měli trochu prostoru kolem sebe, takže se ujistěte, komu dárek chcete věnovat a jestli má dostatečný prostor v obývacím pokoji nebo nějaký herní prostor, který jim umožní vyhnout se létajícímu objektu ve VR, aniž by si náhodou nějak neublížili např. o okolní předměty.

 

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here