Nejlepší Android hry pro Září 2014 část II

0

Září uteklo jako voda a společně s ním se vytrácí i poslední náznaky léta. Dobrou zprávou je, že se nám tento měsíc na Google Play objevila celkem velká dávka povedených her. Včera jsme si představili první půlku, dnes se seznámíme se zbytkem. Vzhůru do toho.

11) Just Dance Now

Pokud bychom uvažovali momentálně nejpopulárnější taneční hry na světě, Just Dance Now by byla mezi nimi a nyní se také dostala do Google Play. Aplikace jede na webové stránce, takže ji můžete ovládat skrze svůj chytrý telefon a zároveň se bavit prostřednictvím obrazovky televize nebo počítače, spojitelné s ním. Princip tančení je jednoduchý. Prostě sledujete tančící postavičku a opakujete její pohyby s mobilem v pravé ruce. Počet tanečníků je neomezený narozdíl od výběru písniček, které si můžete dokoupit skrze VIP přístup.

2 1

 

http://www.youtube.com/watch?v=SQtZPQ4KFtI 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

12) Light in the Dark 

V této unikátní puzzle hříčce máte za úkol pomoci ,,Totemům“ najít jejich,dle autorů, rozkošné ztracené ratolesti.  Aby se Vám to podařilo, musíte využívat lomů světla a míchání barev. Aby světlo Totemu došlo až k jeho prckovi a vzbudilo ho, posouváte různé bedny a zrcadla, která ještě můžete i točit kolem své osy. 96 rozlišných levelů se postará o Vaši zábavu na dlouhou dobu.

 

4 3 2 1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

13) Phantom Rift

Od dalšího titulu Phantom Rift se dá čekat akce adventury namíchaná s RPG za přítomnosti unikátního soubojového systému. Čekají na Vás stovky sesbíratelných a využívatelných kouzel a nekonečný výběr kombinací vybavení, kterými můžete uzpůsobit svého kouzelníka se spoustou dalších možností. Skrze hru se dostanete do temného, nadpozemského světa naplněného záhadami a mocnou magií. Nevíte, jak jste se tam dostali, ale zajímá Vás pouze, že se musíte za každou cenu dostat zpět do ,,Země Pravdy“.

5 6 7 8


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

14) The Nighmare Cooperative

Nightmare Cooperative je strategickou adventurou, ve které se snažíte vést bandu ne úplně sympatických postav přes poměrně obtížné situace. Na Vaši vesnici přišly těžké časy a na Vašich bedrech je přinést ztracené zlato zpět. Jedná se o puzzle titul, kde se všechny charaktery pohybují společně, zatímco každý z nich disponuje jinými schopnostmi. Každý level nabízí tak trochu jiný herní prožitek.

4 5 6


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

15) Nimble Squiggles

V další novince je úkolem hráče přivést jakési barevné klikyháky pomocí prstu až do cíle a skrze další levely. Hra je svým provedením skutečně neotřelá. Jedním s největších plusů hry jsou měnící se barvy čmáranic. Každá z nich má svoji specifickou barvu a může projít pouze bariérou stejného barevného provedení. Procházíte přes různě tvarovaná prostředí a snažíte se vyhýbát ostrým překážkám. Pro milovníky alternativní zábavy to pravé.

16 5 4 3 2

http://www.youtube.com/watch?v=6Rz99zoyAGw


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

16) R.G.B.

Představte si kombinaci her Temple Run a Guitar Hero. To samé se dá čekat od aplikace R.G.B.. Ťukáte do displeje, abyste přehazovali krychlové panáčky na jejich vyznačených cestách, aby se shodovaly jejich barvy právě s barvou cesty, přes kterou právě běží. Hra je to jednoduchá, velmi návyková a navíc je k ovládání potřeba jen jeden prst. Hudební podkres hodnotíme také kladně.

31 2

http://www.youtube.com/watch?v=mD8EHKlcFHA


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

17) Spider-Man Unlimited

Zhoupněte se do ručně kresleného, akcí nabitého dobrodružství, které jakoby vypadlo z komixové knížky. Sjednoťte všechny hrdiny ze světa Spider-mana, abyste zastavili hrozbu Sinister Six, kteří otevřeli portál v New Yorku, aby Vám neustále komplikovali pavoučí život. Sinister Six cestují po dimenzích a každou z nich zničí. Teď je na Vás, abyste zachránili tu naši.  Bojujte v chaotickém NY City v 5 různých prostředí, splňte na 25 misí a pobijte všechny bossy.

1 2 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

18) Star Wars: Commander

Když už jsme přišli s velkým titulem, jakým je Spider-man, v závěsu informujeme o novince týkající se giganta Hvězdné války. Dost možná se jedná o nejlepší zářijovou hru vůbec. Zapojte se do bitev na velmi vzdálených planetách a doveďte své vojsko až do cíle v této akční strategii. Postavte si svoji armádu a vstupte tváří v tvář proti fanouškům Star Wars o celém světě. Komu svěříte svoji loajalitu? Stoupnete si po bok síly a vytrvalosti říše nebo dáte přednost nápaditosti a hrdinství rebelů?

1 2 3 4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

19) Unmechanical

Na závěr jsme si nechali skutečnou pecku. PC hra Unmechanical se konečně dostala také na Android zařízení. Jde o dobrodužství malé helikoptéry cestující skrze zvláštní ale fascinující svět. Pomožte jí objevit všechna zákoutí a tajemství. Hra je puzzle adventurou, ve které na Vás čekají kolikrát opravdu zapeklité hádanky, lákavé objevování a poutavá atmosféra. Abyste proletěli až ke konci, budete mít ve světě plného kamenů, oceli a mechanických udělátek co dělat. Náš tip.

8 7 6 5


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Tak nabídku nejzajímavějších her ze září 2014 máme za sebou. Tak zasedněte nebo zalehněte ke svým zařízením a nezapomeňte nám dát vědět, který titul Vás zaujal nejvíce.

zdroj: http://phandroid.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here