NaVlak – aktuální odjezdy a příjezdy vlaků pro Android

3

Česká aplikace „NaVlak – Nádražní tabule“ umožňuje zobrazit aktuální odjezdy a příjezdy vlaků z více než 400 stanic v ČR. Informace jsou dostupné přímo v aplikaci i ve formě widgetu.

 

Uživatelské rozhraní aplikace je čisté a přehledné. NaVlak dokáže automaticky zjistit vaši polohu a zobrazit data z nejbližší železniční stanice. Požadovanou stanici však můžete vybrat i manuálně kliknutím na tlačítko v horní části obrazovky, Dojde k zobrazení seznamu všech dostupných stanic řazených abecedně, přičemž v horní části se nachází stanice v okolí a vaše oblíbené stanice (označené hvězdičkou).

Aplikace obsahuje velké množství stanic, je však možné, že právě ta, kterou používáte, bude v seznamu chybět. NaVlak totiž využívá data od SŽDC, která jsou dostupná jen pro některé stanice s moderním informačním systémem.

Samotná nádražní tabele obsahuje přehledné informace o typu a čísle vlaku (včetně barevných odlišení), cílovou či počáteční stanici, směr jízdy, čas odjezdu nebo příjezdu, číslo nástupiště i koleje a případné zpoždění. K dispozici jsou také doplňkové informace o výlukách a jiných omezení v dané stanici. V dolní části naleznete dvě tlačítka, pomocí kterých lze aktualizovat data, respektive přepínat mezi příjezdy a odjezdy.

Jak už jsme zmínili na začátku článku, obsahuje aplikace také widget na domovskou obrazovku. K dispozici je dokonce několik velikostí widgetů, přičemž všechny jsou velmi elegantní a přehledné. Aplikaci „NaVlak – Nádražní tabule“ si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store. Pro ty, kteří často cestují vlakem jde o neocenitelného pomocníka. A to bez reklam.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Hodnocení aplikace: 100%

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here