Navigace Here od Nokie je dostupná pro všechny Androidy

0

 here1 herehere2

Poté co Nokia uvolnila svou off-line navigaci HERE před dvěma týdny exkluzivně pro smarpthony Galaxy od Samsungu, dnes zahajuje oficiální distribuci pro všechny Androidí zařízení. Instalace aplikace vyžaduje minimálně  Androidu 4.1 a 1 GB RAM, jestliže Vaše zařízení splňuje tyto požadavky, můžete si stáhnout a naistalovat mapy Here pomocí APK souboru z oficiálních stránek.

Navigace HERE můžete požívat téměř kdekoliv bez nutnosti připojení k datové síti. Stačí si stáhnout v pohodlí domova mapové podklady země, kde právě cestujete či kde se nacházíte a můžete začít využívat navigování při chůzí, cestách vlakem či automobilem. Navigace Vás vždy dovede hlasovými příkazy co nejrychleji do Vámi určeného cíle díky znalosti aktuální dopravní situace (podpora 40 zemí). Pro příjemnější práci při plánovaní delší cesty můžete využít možnosti si naplánovat cestu přes webový portál Here.com a poté se nechat pouze navigovat přístrojem.

Vyjma navigace Vám aplikace poskytne informace o veřejné dopravě ve více než 750 městech, které Vám přijdou vhod na dovolené či víkendové návštěvě některé z metropolí. Největšího uživatelkého konfortu docílíte propojením navigace s chytrými hodinkami Gear S jenž Vám zobrazí pokyny pro chůzi či veřejnou dopravu na displeji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here