Naučte své děti dopravdní značky hrou.

1

Dopravní značky jsou jednou z nejtěžších látek, kterému se děti v prvních letech své školní docházky věnují. Minimálně já si vzpomínám, že jsem měl s tímto tématem poměrně velké problémy. Pokud chcete učení dětem alespoň trochu zpříjemnit, pak je tu pro vás aplikace „Nauč se dopravní značky [PMQ]“.

výběr celku dopravních značek menu s výběrem "poznej" "pexeso" a "prohlížej"

Po jejím otevření se vám ukáže menu s výběrem 20 skupin, které se mohou děti postupně učit. Po vybrání celku si můžete značky prohlížet, nechat se z nich otestovat, nebo si s nimi jen zahrát pexeso. Vývojáři dokonce perfektně vyřešili i problém, že spousta dětí se učí dopravní značky ještě dříve, než se naučí pořádně číst. Proto je aplikace namluvená a celým testováním provází příjemný ženský hlas.

Vytknul bych jen nákupy v aplikaci, kvůli kterým nemáte všechny oddíly zdarma, ale jinak je aplikace opravdu povedená a své uplatnění si zajisté najde.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. dobrý den, nechci nic říkat ale mojje dítě se chce učit dopravní značky pomocí vaší stránky a bohužel je celou dobu smutná ze nejde rozkliknout váš obrázek kderý tady máte a je z toho opravdu smutná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here