Where is my droid – najděte ztracený telefon

6

Stává se Vám také, že někam založíte telefon a nemůžete ho najít? Zároveň však máte aktivní tichý režim, takže Vám prozvonění moc nepomůže? Je tu jednoduchá pomoc, aplikace where is my droid.
Aplikace funguje jednoduše, pokud ztratíte ztišený telefon, tak si stačí poslat SMS s dříve definovanou frázi a telefon začne hlasitě vyzvánět, a to i pokud máte nastaven tichý režim. V aplikaci lze poté nastavit, jak dlouho má telefon zvonit a jestli má také vibrovat.

Wheres my droid - krátké, ale postačující nastavení Wheres my droid - řveme na plné obrátky

Kromě této funkce poskytuje také poslání GPS souřadnic na číslo, z kterého byla odeslána SMS, tato funkce má drobnou nevýhodu, díky bezpečnostním omezením systému si sama aplikace nemůžu GPS zapnout, tudíž musíte GPS aktivovat ještě předtím, než telefon ztratíte, což bývá problém, protože GPS opravdu rychle vybíjí baterii.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Podporované verze androida: 1,5+
App2SD: Ne
Velikost: 99kB

6 KOMENTÁŘE

  1. GPS vybíjí baterii POUZE pokud máte zapnutou aplikaci, která gps využívá. Takže GPS může zůstat pořád zapnutá a s baterkou to ani nehne….

  2. Myslim,ze na tohle je daleko lepsi Tasker, ktery mimo jine umi zapnout i gps 😉 a v pripade kradeze vypnout telefon atd…

  3. To faaakt? To je super 😀 Ja by som to iste využila, lebo nikdy neviem kde mám môj mobil, a často užívam tichý režim. Zlá kombinácia ..viem 😀 Ale pri zlodeji neviem ako by slúžil, ked už dajú von z toho sim kartu, tak je to jedno..ne?

  4. Simkou se to neřídí, ten program je přímo v telefonu, to znamená, že by ho buď museli smáznout, nebo nechat ten telefon vyplej

  5. To Nagrom: zapomel jsi dodat ze Tasker je placena aplikace a k druhemu prispevku se te zeptam kdyz se to neridi simkou tak na jake cislo si asi poslu tu SMS, nebo mi zlodej nadiktuje jake cislo tam bude pouzivat….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here