SMS Backup & Restore zálohujte SMSky na SD kartu

0

Pokud Vám nevyhovuje  záloha SMSek na GMAIL, ale potřebujete obnovitelnou zálohu SMSek, doporučuji zkusit SMS Backup & Restore pro uložení zpráv na SD kartu.

Jedná se o jednoduchou, ale velmi dobře použitelnou aplikaci, která ve své podstatě dokáže jen uložit SMSky na kartu a poté je zas obnovit. Zprávy jsou ukládány do souboru .xml, díky čemuž  se dají, tedy pokud je vše správně nastaveno, číst a upravovat  v libovolné aplikaci schopné daný formát otevřít.

Nastavení Výběr zálohy, která má být obnovena

Kromě  nastavení vztahujících se k čitelnosti v jiných programech je zde například možnost automatického zálohování, zde mi však chybí volba zálohy vždy po přijetí nové SMS. Na druhou stranu lze nastavit například soustavné přidávání nových SMS do jednoho souboru, či doba po kterou se mají jednotlivé soubory uchovávat. Poměrně zajímavá je také možnost deaktivovat reklamy, osobně je však doporučuji nechat zapnuté a podpořit tak vývojáře.

Hlavní obrazovka programu Nastavení časované zálohy

Za celou dobu používání se mi nestalo, že by aplikace nezvládla nějaké SMS zazálohovat, nebo obnovit a to ani pokud jich bylo poměrně velké množství.

Celkově hodnotím aplikaci jako velmi povedenou, a pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje záloha na gmail je tato aplikace správnou volbou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Verze androida: Všechny
App2SD: Ano

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here