RingDroid – zkraťte si skladbu přímo na mobilu

3

Potřebovali jste někdy vystřihnout jenom kus písničky? Například pro zvonění či jako melodii na buzení? Nechtělo se Vám kvůli tomu používat leckdy až příliš komplexní programy na PC? Je zde řešení, a to se jmenuje RingDroid.

Jedná se o jednoduchou aplikaci, možná až příliš jednoduchou, jejíchž funkcí je vystřihnout kus písničky a ten posléze použít jako zvonění, budík, notifikaci anebo jako novou skladbu. Na základní obrazovce vidíte veškeré hudební soubory, které aplikace našla setříděné podle názvu. Naštěstí se u každé skladby, která je otagovaná, zobrazují další informace jako je album nebo interpret a je dokonce i možné dané tagy prohledávat. I tak je zobrazeními poměrně nepřehledné a ocenil bych například možnost zobrazení jen určitého alba nebo skupiny. Jednoduchým kliknutím na název se poté dostanete do editace dané písně.

RingDroid - stříhání konkrétní písně RingDroid - výběr písně

Ta probíhá jednoduše, přibližně 3/4 obrazovky zabírá graf písně, ve kterém jsou dva posuvníky, z nichž jeden ohraničuje vybraný úsek ze strany jedné a druhý z druhé. Nechybí ani možnost zadat přesný čas ohraničující vybraný oddíl nebo krokové skákání ve skladbě. Uložit skladbu pak můžete jako vyzvánění, notifikační zvuk, budící melodii nebo jako hudební skladbu.

Celkově jde o poměrně sympatickou aplikaci, která na jednoduché oříznutí skladby bohatě postačuje.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Podporované verze androida: 1.6+
App2SD: Ano
Velikost: 362kB

3 KOMENTÁŘE

  1. Tak tato aplikace opravdu nemá chybu!! Velmi jednoduchá, během minuty jsem si z oblíbené písně vystřihla začínajících 15 vteřin, které se jako vyzvánění nedali použít 🙂 fakt super

  2. Největší plus pro Wildfire je, že umí ukládat tóny jako upozornění, zvonění, buzení apod. Skvělé, přesně to jsem hledala!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here