Prohlížejte si 9GAG na svém telefonu s aplikací Nine

1

Jestli máte rádi populární humoristickou stránku 9GAG, ze které pochází řada tzv. meme komiksů, a zároveň vlastníte telefon s Androidem, můžete si její procházení notnou měrou zpříjemnit. Jak? Třeba pomocí aplikace Nine, kterou pro operační systém Android naprogramoval singapurský vývojář Faruq Rasid. A povedla se.

A jelikož je aplikace ještě v raném stádiu, máte možnost upgradu na pro verzi zatím zcela zdarma (její funkce budou později zpoplatněny). A co že Nine umí? Zobrazuje všechny nejdůležitější kategorie 9GAGu – Hot, Trending a Vote. Po přihlášení můžete jednotlivé vtipy hodnotit, ukládat přímo do galerie telefonu a pohodlně sdílet na sociální sítě. A mimo jiné také umí zobrazit komentáře z Facebooku.

Vzhled Nine se pevně drží doporučení od Googlu, takže se pěkně hodí do prostředí nejnovějších verzí Androidu (ICS a Jelly Bean), počítá se i se softwarovým tlačítkem pro menu. Barevnou paletu kromě základní bílé, černé a stupňů šedi doplňuje ještě systémová světle modrá. Nejenže je Nine funkční, ale taky dobře vypadá. A to se počítá.

V aplikaci nejsou žádné reklamy, umožňuje zobrazení vtipů na celou obrazovku a posouvat seznamem vtipů v kategorii můžete posouvat takřka do nekonečně, budou se postupně načítat. Načítání je rychlé a pohodlné, jediné co vás limituje je rychlost vašeho datového připojení. V plánu na další verze je podpora tabletů, zobrazení na šířku a kategorií.

Pokud máte rádi styl humoru, který se na 9GAGu vyskytuje a rádi si podobné vtipy prohlížíte, zkuste Nine. Možná se vám s ním bude smát o trochu příjemněji.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here