Screenshot – dělejte bezproblémové screeny

7

Potřebujete dělat screenshoty a hledáte nějakou snadnější cestu než přes AndriodSDK, přičemž máte rootlý telefon? Pokud ano, mohla by se Vám hodit aplikace Screenshot.

Jak již název napovídá, v této aplikaci půjde o dělání screenshotů, a jelikož má android poměrně striktní bezpečností limity, je nutné, aby měl Váš telefon root. Jedná se o opravdu jednoduchou aplikace, která má oproti některým konkurentům nespornou výhodu, je totiž zdarma. Tato skutečnost je však vykoupena menší škálou nastavení, například zde není možnost vyfocení jen části obrazovky. Na druhou stranu si můžete vybrat, jestli bude screenshot vytvořen po zatřesení telefonem nebo po uplynutí určité doby, nechybí ani volba formátu výsledného obrázku.

Icona Screenshot
Zdarma

Velikost: 80kB
App2SD: Ne
Podporované verze Androida: 1,5+ ROOTED

Screenshot - volby ShootMe

Pokud by Vám aplikace Screenshot nevyhovovala, můžete zkusit ShootMe. Ta toho umí o trochu více, například dokáže udělat screenshot při zvýšené hladině zvuku, či zakrytí světelného senzoru. Na druhou stranu má však, alespoň dle mého názoru trochu nešťastně řešené ovládání.

ShootMe QR kód
Zdarma

Velikost: 925kB
App2SD: Ano
Podporované verze Androida: 1,5+ ROOTED

7 KOMENTÁŘE

  1. Abych řekl pravdu, tak přes Android SDK je to jednoduché. Připojím telefon pustím Dalvik Debug Monitor Server (DDMS) a stiknu udělej screenshoot…

  2. Ježiiiiš ja chci jenom dat do mobilu nějaký aplikace a nikdo nechápe že blondýny to potřebujou po lopatě!!! vysvětlit pls jak to udělam když mam novej mobil (HTC Legend) tak jak to tam natáhnu :'(((

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here