Klávesnice z Android 2.3 Gingerbread

7

Pro ty co nemají to štěstí a musí čekat na Gingerbread update od výrobce telefon, se na Android marketu objevil klon klávesnice z Androidu 2.3. Nevyhovuje-li Vám stávající klávesnice, máte možnost vylepšit psaní na svém zařízení.

Tato klávesnice podporuje:

– multidoteky
– používá vbudovaný slovník
– automaticky opravuje překlepy
– podporuje diktování textu

Při instalaci Vám vyskočí varovná hláška, je to z důvodu defaultního zákazu instalace klávesnic od třetích stran. Stačí odsouhlasit a můžete klávesnici využívat.

Podporovaná verze Androida 2.2+

klávesnice z Android 2.3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

7 KOMENTÁŘE

 1. Chci se zeptat oproti Froyo to umi navic co? Podle mne jen ty multidoteky, ne?

  slovnik, preklepy a diktovani umela i ta predchozi prece. Diktovani sice pri prepnuti na AJ, ale zvladal v pohode ceska slova.

 2. Tak jsem jí otestoval. Jenže nějak neopravuje ty slova jako ta původní. Ta původní ví co chci napsat i když to napíšu blbě. Tahle ne. Tak nevím jestli jí nechybí nějaký doplněk nebo propojení. Ale v nastavení se zdá být vše v pořádku 🙂

 3. Osobně ji taky již nepoužívám, swipe je lepší
  Také mi u ní nefungovala vybrace a, celkově mi přišla nepohodlná.

 4. mohu se zeptat jestli se u 2,3 dá přepnout klávesnice z QWERTY na QWERTZ už v základním nastavení klávesnice-konkrétně u Sony Ericsson Xperia Neo. Děkuji

  • Osobně to teď nemohu sám vyzkoušet, ale koukněte se do nastavení->jazyk & klávesnice->nastavení klávesnice Android (nebo Gingerbread (možná i něco úplně jiného)).

  • Mám stejný problém, je to sice málý nedostatek, ale při častém psaní pro mě docela významný. V nastavení to nikde přepnout nejde. Je tedy někde ke stáhnutí klávesnice s českým řazením qwertz, která se chová jako originální (tzn vibrace při psaní, automatické opravy překlepů atd)?
   SE Xperia Neo V

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here