IP Webcam – webkamera z Vašeho fotoaparátu

9

Jednoduchá aplikace, která z Vašeho mobilu udělá web kameru s live streamem na internet či wifi síť. Stačí si stáhnout aplikaci IP Webcam z Android marketu nainstalovat a spustit. Poté pouze nastavit přístupové údaje, rozlišení videa a počet snímků za sekundu, TCP port a můžete začít vysílat tlačítkem start server. Aktuální IP adresu přenosu naleznete ve stavovém řádku  aplikace (stažení horní lišty přes celý displej). Video získané z IP webcam můžete šířit dále přes VLC přehrávač nebo webový prohlížeč, případně využít MJPG software ( MJPG z Vaší web mobilní kamery přetvoří v počítači na Web USB kameru, kterou můžete využít např. pro Skype)

Podporovaná verze Androida 2.2 +

IP Webcam

IP Webcam


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

9 KOMENTÁŘE

  1. Fajn, a jak se na to video dostanu z Internetu, pokud jsem připojený přes wifi k lokální síti nebo naopak, jak dostanu do Skype IP video z telefonu připojeného přes 3G.

  2. V případě připojení přes wifi se video zobrazuje v rámci lokální sítě. Věřím, že by šlo udělat nastavení sítě tak aby se video streamovalo na internet pomocí veřejné IP adresy. Co se týká přenosu videa do skype stačí použít některý z MJPG programů pro pc.

  3. Taky věřím, že to nějak jde, ale jak?
    Co to je MJPG program? Google našel, že je to formát – Motion JPG, ale program mi to nenabídl žádný.

  4. A teď jsem zkoušel na PC přes router připojeném na ADSL (O2)prohlížet video z telefonu připojeného přes mobilní 3G (O2)a PC nenalezne server! Tak kdy vlastně ta aplikace funguje? Jenom když jsou oba zařízení na stejné lokální síti?

    • asi jo, protože mám naprosto stejnej problém, připojuju se přes domácí wifi, ale odnikud jinud se na to nepodívám

  5. Dobrý den. Mám dotaz. Koupil jsem si SE xperia mini pro, a chtěl bych ho použít přes usb na skype jako webcameru.. Je to možné? některé programy z android marketu jsem zkousel, ale nepodařilo se mi to rozchodit.. Díky za radu a tip na aplikaci.

  6. take jsem zkousel nastavit forward na routeru a i s forwardnutou domenou to jde, ale pouze na lokalu z internetu se tam nedostanu. trasovani mi konci na routeru. mozna ten android, nevim. zadny firewall v telefonu nemam

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here