Genial writing – ručně psané poznámky

1

Asi každý používá nějakou z aplikací na psaní a správu poznámek. Genial Writing je jednou z nich. Zároveň je ale aplikace Genial Writing jiná než většina ostatních aplikací tohoto typu. Své poznámky zde totiž píšete ručně.

Jak to funguje? Jednoduše! Napíšete slovo, písmeno, znak, nebo cokoliv chcete a zmáčknutím tlačítka jej zapíšete „na papír“. A tak postupně napíšete vše, co si potřebujete zaznamenat. Jinou možnost jak psát poznámky nabízí skvělá funkce Fast Input. V tomto případě nemusíte mačkat žádné tlačítko, jelikož jednotlivé znaky se zapisují automaticky, jakmile dopíšete slovo.

A to je vlastně vše, co dělá aplikaci Genial Writing tím, čím je. Ale samozřejmě zde najdete ještě nějaké další funkce. Například máte možnost nastavit barvu a tloušťku pera nebo změnit texturu papíru na pozadí textu. Také můžete své poznámky třídit do složek, takže v nich nebudete mít nepořádek. Své zápisky si přitom můžete ukládat i na SD kartu. Tím pádem vám nebudou zabírat potřebnou paměť v samotném mobilu.

Nejlepší ale bude, když si aplikaci vyzkoušíte a sami se rozhodnete, jestli dáte přednost ručnímu psaní nebo zůstanete u tradičních aplikací na poznámky.

Genial writing - 03

Genial writing - 04

 

A zde se můžete podívat na pohyblivé obrázky:

httpv://www.youtube.com/watch?v=HXf9xlgFftk


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pro všechny verze Androida
Podporuje App2SD

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here