CamScanner – skenujte cokoliv a kdekoliv

6

Určitě se vám už někdy stalo, že jste byli „v terénu“ a přitom potřebovali použít skener. Třeba jste nutně potřebovali naskenovat a uložit pár stránek z nějaké učebnice, nebo jste byli v knihovně, kde u skeneru stála nekonečně dlouhá řada a půjčit si knihu domů nebylo možné.

Tak přesně v takových situacích se vám náramně hodí aplikace CamScanner. Ba co víc, s pomocí této aplikace možná oskenujete potřebné materiály rychleji než s obyčejným skenerem (nebo minimálně s tím, co je u nás v knihovně 😉

Ono vlastně není ani příliš potřeba popisovat, co CamScanner umí. Jednoduše se dá říct, že vám umožní převést do pdf vše, co potřebujete, pomocí vašeho mobilu (s fotoaparátem). Navíc má však aplikace několik velkých plus. Křivě vyfocenou a pokroucenou stránku vám aplikace hezky narovná a zároveň upraví jas a podobné záležitosti tak, aby byl výsledný text co nejlépe čitelný. Jednotlivé obrázky můžete pak dále upravovat, měnit pořadí, apod. Nakonec si z nafocených obrázků vytvoříte pdf dokument, který si můžete nahrát na své Gdocs nebo DropBox, nebo třeba poslat mailem.

Ve free verzi máte sice různá omezení (například můžete vytvářet jen deseti stránkové pdf dokumenty), ale i tak lze aplikaci dobře využívat. Zvláště pak na kratší soubory (delší holt musíte rozdělit). Placená verze se přitom vejde pod 90 Kč, takže i v tomto ohledu to nemusí být problém.

Shrnuto a podtrženo: jedna z mála aplikací, která dělá nejen to, co od ní chcete a očekáváte, ale navíc vás velice příjemně překvapí, protože to dělá skvěle. Pro mě jednoznačně jedna z must-have aplikací na Android.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Podporované verze Androida: 2,1+
Velikost: 2,1MB
App2SD: Ano

6 KOMENTÁŘE

  1. Dobra aplikace, pouzivam ji, jen doplnim:
    Po instalaci 3,82MB + nascanovane data, po presunuti na kartu 1,71MB 😉

  2. nastavení-aplikace-správá aplikaci-stažené a tam najdeš to co chceš presunout klikneš na ikonku a tam už uvidíš „přesunout na kartu SD“ (ne všechny aplikace lze přesouvat)

  3. má to jeden velký háček- nebo spíš hák – já umím jenom česky a on zase jenom anglicky a nikde jsem český návod nenašla

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here