AirCalc – praktická kalkulačka kdekoliv na vašem displeji [aktualizováno]

3

Na první pohled nenápadná aplikace AirCalc je zcela revoluční kalkulačkou pro váš telefon či tablet s Androidem.

  

Zatímco jiné kalkulačky se otevřou ve vlastním okně, AirCalc se zobrazí přímo na obrazovce nezávisle na ostatních aplikacích. Můžete tak například psát dokument nebo vyplňovat formulář a zároveň vypočítávat příklady. Kromě základních početních operací si AirCalc poradí i s těmi složitějšími. Rozšířené funkce zobrazíte, když přejedete prstem po kalkulačce směrem doleva. Můžete také kdykoliv změnit polohu kalkulačky a její velikost nebo AirCalc zmenšit na miniaturní lištu.

Mnohem praktičtější je využití aplikace na velkém displeji tabletu. V Androidu Honeycomb nebo Ice Cream Sandwich navíc AirCalc nabídne několik funkcí navíc: kopírování čísel z/do kalkulačky pomocí schránky a nastavení průhlednosti.

AKTUALIZACE: V den vydání tohoto článku byla aplikace aktualizována na verzi 1.2.0, která přináší funkci procenta (%), možnost minimalizace do notifikační lišty, nastavení vibrací a opravy některých chyb.

To nejlepší si necháváme nakonec. AirCalc je ke stažení z Android Marketu zcela zdarma a bez reklam, takže neváhejte a vyzkoušejte tuto zajímavou aplikaci:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Klady a zápory:
+ praktické a jednoduché
+ pokročilé matematické operace
+ nenáročné na výkon telefonu
+ zdarma a bez obtěžujících reklam
– některé funkce pouze pro Honeycomb a Ice Cream Sandwich

Hodnocení aplikace: 90 %

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here