Nákupní seznam – šikovný pamatovák pro pány

5

Co si budeme nalhávat, nákupy jsou pro nás noční můra. Manželka/přítelkyně nestíhá a hádejte, kdo vyrazí na nákup místo ní.

Ženy mají předem naplánované, co a kde koupí. Mají přehled o všech akcích a výhodných nabídkách z různých letáků. My si můžeme pomoct šikovnou aplikací od českých vývojářů s příznačným názvem: Nákupní seznam. Ukažme tedy, že i my umíme dobře nakoupit!

Již samotné zaznamenávání zboží je zábavné. Místo tupého vypisování do interní aplikace poznámky pěkně klikáme na obrázky rozličných druhů potravin a popřípadě přidáváme počet kusů. Do poznámky si můžeme napsat důležité informace, jako například přesný popis zboží, které máme nakoupit.

Prvním důležitým krokem je nastavit, kde se chystáte nakupovat. Aplikace Vám poradí, jaké supermarkety se v okolí nacházejí díky GPS lokaci, v případě, že se chcete spolehnout sami na sebe, můžete zadat Vaše město a obchodní domy si vyhledat ručně.

Aplikace je tak chytrá, že Vám v reálném čase ukáže, jaké zboží, které zrovna vybíráte, je v dané prodejně v akci (aplikace se synchronizuje s portálem AkcniCeny.cz).

Tento portál shromažďuje akční nabídky cca 30 maloobchodních řetězců. 

Aplikace má několik záložek, pojďme si je krátce představit. První a asi nejdůležitější záložka se jmenuje také velmi příznačně: zboží. V této záložce najdete kategorie zboží, ze kterých můžete vybírat. Po rozklknutí se objeví další podkategorie, vybírání je tedy velmi specifické, nekončí to pouhým výběrem například ,,masa“, můžeme nadále zvolit o jaké konkrétně máme zájem a v případě nákupu exotického druhu můžeme dokonce přidat díky volbě ,,vlastní“ svoji vlastní položku.

V další záložce ,,kde nakupuji“ již ze seznamu vybereme požadovanou prodejnu, na kterou se bude aplikace zaměřovat po celou dobu výběru zboží. Důležité je nastavit prodejnu hned na začátku, jinak se Vám budou zobrazovat akční nabídky ze všech dostupných prodejen. Záložka ,,seznam“ již shromažďuje veškeré vybrané zboží včetně počtu kusů, případně vlastní poznámky k produktu, jak jsem již zmiňoval výše.

Po kliknutí na dané zboží můžeme položku buď smazat, nebo jí označit tlačítkem ,,koupeno“. Takhle označená položka v ,,seznamu“ zešedne aby Vám již ,,nekradla“ pozornost. V záložce ,,můj účet“ se pak můžete přihlásit, aby si apliakce pamatovala Vaše nastavní a také aby jste si mohli nechat zaslat seznam nákupu formou SMS, což mi přijde zbytečné, nehledě na to, že SMS je normálně zpoplatněna.

    

Jednoduché, co říkáte? Nakupování nemusí být nuda, zpestřete si ho touto aplikací a ukažte tak, že i vy jste schopní obstarat nákup pro celou rodinu za akční ceny!

Aplikace je zdarma a plně v českém jazyce, navíc je propojená s českými hypermarkety a supermarkety. Tak zahoďte papírky, použijte svůj Android! Hodnocení na portálu Google Play hovoří samo za sebe.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

  1. Ne, nežijeme v 19. století, pokud jste si nestačil všimnout, celá recenze je brána tak trochu s nadhledem, všichni víme, že naše drahé polovičky si toho prostě pamatují více a na to také poukazuji. Samozřejmě, aplikace je pro všechny, když už tedy chcete kritizovat, zamyslete se jak hloupé to občas je 🙂

  2. Děkuji, za vysvětlení. Nic ve zlém. Prostě mi todle vtipkování .. haha.. my muži … todle haha.. neberem…  připadá jak ve 4. cenové a očekával bych to v Blesku nebo na Nově, ne tady. A s používáním slova ‚hloupý‘ a ‚zamyslete se‘ bych jako redaktor šetřil, vypadá to pak, že nejste připravený na kritiku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here